Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most igaz, hogy a melltoppt...

Ez most igaz, hogy a melltopptól megfog nőni a mell?

Figyelt kérdés
11,5 éves vagyok,és nagyon kicsi a mellem. Melltoppot hordok.
2011. szept. 21. 17:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekem 19évesen nőtt egy fél méretet, szal te még bőven ráérsz:D, ráadásul én csak 13éves koromtól hordtam melltoppot, de nem azért hogy nőjjön, hanem mert kellett, de nem attól nől meg

21L

2011. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kis logika... általában azért hord toppot valaki, mert már szüksége van valamire, de melltartó még nem kell, magyarul elkezdett nőni a melle. Az nő folyamatosan, de nem azért mert topp van rajta. xD Majd megnő az nyugi, gyerekként ne ilyen hülyeségeken agyalj, arra ott lesz az egész életed.
2011. szept. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
42%
Elképesztő hogy egy 11 éves azért nyavalyog mert nincs melle.. Szerintem nekünk 12 évesen is még az volt a legnagyobb gondunk ha nem mehettünk ki korizni.. 15/L
2012. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!