Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még csak 12 napos terhes...

Még csak 12 napos terhes vagyok, mégis nagyon sokat kell pisilnem! 10-15 percenként! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Felfázás, hólyaghurut, veseprobléma, cukorbetegség.
2011. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Változott az étrended? Nem vagy felfázva? - Ezek lehetnek a fő kiváltó okok, elvétve pedig pszichikailag is magyarázható, bár ennek kisebb az esélye.
2011. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, első, ezt ugye nem gondolod? Terhes vagy, majdnem minden terhes nő sokat jár pisilni az elején. Barátnőmnek ez volt a jele, h terhes lett, mert a sok pisin kívül nem volt más tünete. Pár hét és megint nem lesz olyan, megint pár hét, akkor meg majd nyomja a baba és megint érzed.
2011. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Off: Ha csak 12 napos terhes lennél, akkor nem is tudnád, hogy terhes vagy.
2011. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdező az ovuláció időpontja körül élt szexuális életet, akkor az aktustól számított 6. napon (tehát 6 napos terhesen) már tudott pozitív eredményt kicsikarni a tesztből. Az egy más tészta, h az orvos ezt a terhességet nem 12 naposnak, hanem kb 4 hetesnek fogja titulálni, de a kérdező ettől még tudhatja.

Kérdező, inkább a gyerekvállalás, nevelés rovatba kellett volna rakni a kérdést, mert itt hipochonderek vannak.

2011. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,ez normális terhestünet.

de a terhességet az utolso mensi elsö napjátol számolják.nem onnantol mikor együtt voltatok.

2011. szept. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem itták kávét, vagy valami vízhajtó dolgot? Mert, én nem vagyok terhes, mindennap kávézok, és én is 10-15 percenként járok wcre.. a tanárok kivoltak készülve amíg suliba jártam, mert állandóan kikéredzkedtem:D Az orvos szerint semmi bajom csak "ideges vagyok".. ez elég hülyeség, mert ha pl. alszok és rámjön és felkelek arra hogy majd'be pisilek, akkor nem lehetek ideges..na mind1 az orvosok már csak ilyenek(Y) Szóval kávétól is mehetsz pisilni sokat..
2011. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hormonváltozás miatt van, normális dolog. De olyan, hogy 12 napos terhes, olyan nincs... Az utolsó menstruációtól kell számolni (még akkor is, ha pontosan tudod a fogantatás idejét).
2011. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!