Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki! Könyörgöm segítsen!...

Valaki! Könyörgöm segítsen! Ma véreset pisiltem, szúr és kb fél percenként kell pisilnem! Felfáztam? Hogy lehet így aludni már nem bírom egyszerűen nem tudok aludni se.

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
aki vérset pisil, annak a kórházban a helye. irány az ügyelet!! azonnal
2009. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, felfáztál. ilyenkor gyakori a véres vizelet. valami gyógyteába ülj bele.
2009. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hólyaghurut... rengeteg folyadék,lehetőleg savas,holnap pedig orvos aki elküld vizeletvizshgálatra és irnak antibiotikumot.
2009. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze az orvos az biztos délelőtt már megyek is de milyen haamr múlnak el a szúró érzés mert számomra ez nagyon kellemetlen?
2009. nov. 10. 22:18
 5/13 anonim ***** válasza:
NE! ülj bele semmibe. Kizárólag a lábadat áztasd forró vízbe + 1 db kalmopiryn. Utána jó melegen takarózz be. Én folyamatosan felfázós voltam (ilyen esetem is volt). 3 körrel csináltam végig ezt a kúrát, azóta - jó 12 éve - nem fáztam fel. Cickafarkfű teát is ihatsz hozzá, jót tesz.
2009. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nah visszaléptem hogy írjak Neked..


Nekem nyáron volt ilyen, magától nem fog elmúlni, ülő fürdő ilyenkor már semmit sem használ:S

Én a helyedbe már most bemennék ügyeletre.

Én 8hónapon át küszködtem ezzel, 11gyógyszert szedtem be nem használt, majd csak a 12., Zinat, azóta hála a jó égnek nincs bajom, persze rettegek már minden kis derék ill hasfájástól:)


Rem tudtam vmit segíteni, jah és aludni tényleg nem lehet vele:S Ezért is írtam hogy én bemennék ügyeletre, egyszer 5napig húztam..ne tudd meg:S


17/L

2009. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bemehetsz az ügyeletre,de vizelettenyésztés nélkül ugysem irnak semmit.Vagy ha irnak,az vagy hat vagy nem..tudom,mert nekem is volt..4. napra már szinte csak vért pisiltem. A nagyoncitromos teát ajánlom,vagy kamillateát,ez gyulladáscsökkentő + algopirin,panadol..stb vagy bármiylen más gyuladdáscsökkentő tablettát. Ezzel kihuzod reggelig.
2009. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer en is voltam igy ...Nem tudtam felkelni a Wc-rol...Mihelyst felketem azt hittem azonnal bepisilekk...En elkezdtem inni nagyon forro teat es az segitett.Abbamaradt ez az erzes..Masnap elmentem a dokihoz de mar ugy ereztem hogy teljesen rendbe jottem
2009. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok hogy segítettetek. Forró borogatást raktam az alhasamra már nem volt annyira pisi ingerem. Ma reggel felkeltem elmentem a mosdóba és nem fájt a pisilés viszont ilyen alvadt vér színűt volt a pisimben. Mindgyárt indulok orvohoz. Köszike (K):)
2009. nov. 11. 08:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor beveszek egy nospát (görcsoldó) és rengeteg csalánteát iszok. Ülőfürdőt nyugodtan csinálj, tegyél egy kád vízbe egy kiló sót és ülj benne 20 percig. Persze arra ügyelj, hogy ne hűljön ki közben a víz. Ha nagyon gáz a helyzet továbbra is akkor menj el a háziorvoshoz. Ha neked gondot okoz a pisilés ott a rendelőben akkor intézd el otthon (pisilj bele egy kis üvegbe) és vidd magaddal mert ezt kérni fogják. Valószínűleg antibiotikumot ír fel a doki amitől 2-3 nap alatt rendbejössz.
2009. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!