Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor megjön vagy meg fog...

Mikor megjön vagy meg fog jönni nagyon fáj?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
ez tőled függ, hogy te olyan típus vagy-e! hány éves vagy?
2011. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MarySue válasza:
Van, akinek a dereka fáj, van, akinek feszül a melle. Általában mindkettő :D Viszont ezek nem elviselhetetlen dolgok. Nem kellemes persze, de korántsem fájdalmas. Ami rosszabb, azok a görcsök, bár van olyan, akinek alig van baja vele.
2011. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Egyik nap is volt egy ilyen kérdés, arra egy csomó idióta azzal riogatta a kérdezőt, hogy majd' meghalnak, meg a mentő viszi el őket.

Nem kell elhinni.

Kérdező, ez egy természetes folyamat. A nők nagy részének nem okoz komoly panaszt, az enyhe görcsök görcsoldóval elmulaszthatók. Ritkán előfordul, hogy erős görcsök vannak, ezek nagy részében betegség áll a háttérben, amik gyógyíthatók. (Ez lehet egy "egyszerű" fertőzés vagy akár felfázás is, és lehet komoly baj, ciszta, gyulladás.)

Nagyon ritkán van olyan, hogy valaki nagyon görcsöl úgy, hogy egészséges. Nekik a szüléssel szinte mindig megszűnnek a panaszaik.


Felesleges itt a hangulatkeltés, meg a fiatal lányok riogatása.

34N

2011. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MarySue válasza:
És én riogattam bárkit is?
2011. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem lehet tudni. Van aki nagyon szenved tőle, de van aki meg sem érzi.
2011. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként ha nem félsz, és természetesnek veszed, akkor kevésbé lesz rossz.
2011. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia! 1. vagyok! én ebben a hónapban kezdtem el menstruálni. 11 éves vagyok. eddig még nem fájt nagyon. remélem neked se fog
2011. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :D am én 12 vok xDD
2011. szept. 23. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen jött meg, de az első 3 évben egyáltalán nem fájt. Később sajnos már igen, de gyógyszerrel csökkenthető.
2011. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!