Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a Pánik betegség jelei?

Ezek a Pánik betegség jelei?

Figyelt kérdés
Vannak olyan napok mikor csak ugy ülök nézem a tvt..vagy valami..és rámtör olyan rosszullét hog nem kapok levegöt ..gyorsan kezd verni a szivem zsibbad a kezem lábam..halálfélelmem van..nem valami jo a magán éltem ..lehet pánik beteg vagyok és ezért alakult ki??
2010. márc. 4. 00:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a klubban :))

Én is pánikbeteg vagyok már több mint egy éve. Sajnos, gyógyszer nélkül nem bírnék létezni. Minél hamarabb menj el egy pszichiáterhez, mert így még ki sem tudod pihenni magad, és bármikor rosszul lehetsz.

Nekem 1 mg Rivotrilt és 1 Citalopram-ot kell szednem és rendben vagyok tőle.

2010. márc. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Voltam orvoshoz...de nem mondták konkrétan hogy mi bajom van..mert éreztem hogy szorit a szivem is..écs csak feltettek nekem egy 24 órás vérnyomásméröt..rajtam vol egy napig..annyit mondtak semmi bajom.egy fél év mulva menjek visza...a neten nézegettem utánna hogy lehet ez pánik betegség:S
2010. márc. 4. 00:51
 3/19 anonim ***** válasza:

A szívedek valóban nincs baja, ezt csak úgy érzed, hogy hihetetlen erővel dobog, amit már el sem bírsz viselni.

De pszichiáternél voltál? Oda menj, ő meg fog érteni.

Azért szedd össze a gondolataidat, vagy írd le egy papírra, hogy az utóbbi időben mi érintett téged negatívan, és mi volt az a konkrét esemény, ami a legelső rohamot kiváltotta.

2010. márc. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen,pontosak ezek a jelei..
2010. márc. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A legelsöt?hát ugy konkrétan nem tudom...cigiztem elszivtam a cigit kb 10 pec telt el amikor kezdtem rosszul lenni nem kaptam levegöt.nagyon megilyedtem..kb 40 percig tarott ..ügyeleten voltunk még akkor...gyogyszert kaptam másfél orát voltam bent..csak feküdtem és remegtem..én bele sem gondoltam ebbe az egészbe .azt hittem elfog mulni ..de egyre gyakarabban jönnek rám a rohamaok..de már nem tartanak olyan sokáig..meg már nem ilyedek meg annyira töle!!
2010. márc. 4. 00:58
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Ez az. Nem pánikbetegség. Ne mástól várjál segítséget. Ma már mindenbe belemagyaráznak mindent, de istenem annyira gyakoriak az ilyen tünetek. Szóval: kezdd el gyógyszerezni magad, ki se mozdulj, és hasonlók. Ez már röhej írd le a korod.
2010. márc. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
tök egyszerű a megoldás. de te inkább halj bele. ekkora lúzert.
2010. márc. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
mi az hogy az ügyeletet foglalod a súlyos betegektől? van aki vérzik, haldoklik stb erre te meg foglalod a helyet csupán azért mert hülye vagy, már bocs de mi bajod is van? vá de utállak, mégis milyen jogon veszed el mástól a kezelési lehetőséget?!? másnak tényleg lehet baja nem csak szédülés vagy hasonók, áh ez nekem magas, a barmoat nem fogom mgérteni
2010. márc. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Lehet,hogy pánikbetegség,igen.De ettől még ne rohanj egyből pszichiáterhez,és ne kezdj egyből gyógyszerezni,mert ezek az idegrendszerre ható cuccok nagyon károsak a szervezetedre,az agyadra.

Biztos stresszes vagy az utóbbi időben a kapcsolatod miatt,igyál inkább nyugtató teát egy-egy bögrével,sokfélét kaphatsz drogériában.Ezek gyógynövényekből vannak,nem állatokon kísérletezett mesterséges kotyvaszok.Jobbulást neked!

2010. márc. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez pánikbetegség.Nekem is hasonló tüneteim vannak.
2010. márc. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!