Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Milyen betegsé...

Ez mitől lehet? Milyen betegség jelei ezek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyfolytában változik a hangulatom, van hogy leülök egy sarokba sírni (ez minden nap előfordul), van hogy teljesen kétségbeesek, és csak ülök és bámulok magam elé, teljesen összeroppanok, de van, hogy nevetek, és csinálok is valamit. De nem ez az érdekes. Hanem, hogy nagyon sokat fáj a fejem, hányingerem van, nem vagyok éhes. Mi lehet ez?
2010. jan. 31. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
16
2010. jan. 31. 13:06
 3/14 anonim ***** válasza:
A fejfájással, hányingerrel menj el a háziorvoshoz. A sírás meg egyebek pedig kamszkor, hormonális dolgok. Majd jönnek a nagyokosok, akik beléd akarják beszélni hogy depressziós vagy, de nem kell mindent elhinni.
2010. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én ezekkel a tünetekkel (fejfájás, hányinger, étvágytalanság) voltam már orvosokkal, és nem találtak semmit. Ezért vagyok kíváncsi.
2010. jan. 31. 13:14
 5/14 A kérdező kommentje:
Vagyis kaptam táplálékkiegészítőt, nem használt semmit, a vizsgálatok meg nem mutattak semmit.
2010. jan. 31. 13:14
 6/14 anonim ***** válasza:

Családodban van-e migrénes? Szedsz-e már fogamzásgátlót? Volt-e már trombózisa valakinek a családban?

Vált étrend kiegészítőt igyál napi 2-2,5 l folyadékot mindenképp egyél rendesen.

Az első kérdéseket azért tettem fel,mert ha valakinek volt a családodban az előző két betegsége vagy van akkor te is hajlamosabb vagy rá és a hormonális fogamzásgátló mindezt kihozhatja vagyis a migrént aminek egyik tünete a hányás hányinger a fájdalomtól.

2010. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincs migrénes a családomban tudtommal. Persze ettől még nekem lehetne. De olyan, mintha pont fordítva lenne. Nem azért van hányingerem, mert fáj a fejem, hanem fordítva. Vagy nem tudom.
2010. jan. 31. 17:24
 8/14 A kérdező kommentje:
És semmilyen gyógyszert nem szedek.
2010. jan. 31. 17:24
 9/14 anonim ***** válasza:

A hangulatváltozás, sírás csak kamaszkor, majd kinövöd. Fejfájás, hányinger, étvágytalanság: iskolai stressz, teljesítményszorongás? nem rendszeres táplálkozás? kialvatlanság?

Segítene esetleg komolyzene vagy jóga.

2010. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem érek rá jógázni, meg nincs is hozzá hajlékonyságom.
2010. febr. 8. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!