Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellékhatásaként...

Fogamzásgátló mellékhatásaként lehetek rosszkedvű, ingerlékeny, lehangolt?

Figyelt kérdés

nemrég kezdtem el Yasminelle-t szedni, még csak az első levélnél járok. és észrevettem, h mióta szedem, sokkal lehangoltabb és ingerlékenyebb vagyok.

Előtte 2 évig nem szedtem semmit, azelőtt pedig másfajtát és attól csak a mellem nőtt :) más mellékhatása nem volt.

a betegtájékoztatóban az szerepel, hogy depresszió esetén körültekintően kell szedni, de én nem vagyok depressziós, bár az igaz h nehéz időszakom van /volt mostanában. de mióta szedem a bogyót, rosszabbul érzem magam mármint lelkileg.


Ha ez mellékhatás, vajon el fog múlni? ha igen, mikor?

van valakinek Yasminelle-lel hasonló tapasztalata?


2011. szept. 25. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos lehet. nekem abba kellett hagynom ezért (alacsony hormontartalmú volt pedig) mert egyszerűen nem bírtam létezni.állandóan aludtam volna, a melleim úgy fájtak hogy majd megőrültem, tiszta ingerlékeny és érzelgős lettem. amint abbahagytam mintha elvágták volna minden oké lett. persze lehet hogy elmúlik egy idő után én nem vártam azt meg, első hónap után abbahagytam. ha gondod van menj vissza a dokihoz és mondd el neki.
2011. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Okozhat ilyen mellékhatást. Sajnos ez egyéni érzékenység. Nem valószínű, hogy változni fog.
2011. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!