Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik vény nélkül fogamzásgá...

Létezik vény nélkül fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen! Óvszer.

(Meg talán egy-két hüvelykúp, de hát az olyan is.)

2011. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első telejsen korrekt választ adott!
2011. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tablettásra gondoltam.
2011. okt. 26. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, minden ami hormonmentes. Amit első írt, plusz hüvelyhabok, spermaölő gél, hüvelygyűrűk, pesszárium(bár azt is orvos kell adjon a megfelelő méret miatt).

De te gondolom tablettát akarsz, az nem.

2011. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De
2011. okt. 26. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Na figyelj. A tabletta hormonális fogamzásgátló, beleavatkozik a hormonháztartásodba, és vizsgálatok nélkül vérrögök alakulhatnak ki emiatt, amibe belehalhatsz... De lehet csak életd végéig vérhígítókat kell szedned, de amputálhatják a lábad, vagy újra tanulhatsz beszélni, járni, ha strokeot kapsz a gyógyszertől.

A te érdeked, hogy vényre menjen, erősködhetsz, hogy megy recept nélkül is, ezt tanulom. Nem kaphatsz.

Ha elég érett vagy szexuális kapcsolatra, akkor a nőgyógyászhoz is.

2011. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Az előttem szóló jól írta. Én is vény nélkül kezdtem el szedni, kétoldali tüdőembóliát kaptam, életem végéig vérhígítót kell szednem, 20 évesen de még jól is jártam, hiszen túléltem, amihez nagy szerencse kellett. Higgy nekem, megéri az az orvosi vizsgálat.
2011. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Kedves okoskák!

Az illető nem azt kérdezte, hogy szerezhet-e sutyiban fogamzásgátlót vény nélkül, hanem hogy létezik-e vény nélkül kapható tabletta, a válasz igen!

A neve pharmatex


Ennyit rólatok...

2012. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De a pharmatexről tudnod kell hogy hormonmentes!!

Nekem anno nagyon sok problémám volt vele, így spirált kaptam szintén hormonmentesben. igaz ahhoz már doki kell és ugye recept...

2012. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8as válaszoló. Bár nem hiszem, hogy aktuális, de az első és a 4. válasz felsorolta az összes vény nélküli alternatívát, ami magában foglalja a Pharmatexet is... Persze lehet puffogni, csak gázul jön ki, ha végig se olvasod a válaszokat, vagy azt sem tudod miről is beszélsz...
2012. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!