Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy nem véd a...

Lehetséges hogy nem véd a fogamzásgátló normálisan? (Lent)

Figyelt kérdés
Belara nevű fogamzásgátlót szedek már több éve és észre vettem hogy mikor a felénél tartok a levélnek akkor megváltozik a folyásom és ilyen nyúlós-nyálkás lesz a folyásom.Gumi nélkül nem szoktam szexelni mert engem mar-csíp a sperma.Lehetséges hogy nem véd?
2011. okt. 27. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egész biztos, hogy véd, az meg normális, hogy nem mindig egyforma a hüvelyváladék.
2011. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért félek mert olvastam hogy ha ilyen nyúlós akkor van pete érés és ügyebár gyógyszer mellett nem lehetne,de azt nem tudtam hogy akkor is lehet ilyen a folyásom.ÉS ügyebár én mindig gumival szexelek mert engem mar,csíp a sperma.ÉS ezért nem tudhatom hogy most normálisan véd-e mert mindig gumit is használunk...
2011. okt. 27. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:

De ha úgysem szexelsz gumi nélkül, miért szeded a tablettát? Mármint annyira nem egészséges....

Vagy csak a végén húzza fel az óvszert?

Egyébként nem tudom hogy lehetne kideríteni, hogy van-e peteérésed. Talán alaphő méréssel, de nem tudom mennyire torzítaná el a gyógyszer a diagramot.


Talán itt kérdezd meg:: orvostudakozo.hu

2011. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen mindig csak a vége felé húzzuk fel a gumit,meg ha véletlen nincs nálunk akkor se legyen baj azért szedek gyógyszert.
2011. okt. 28. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, de szerinted mi a nő? Ha nem ismered a saját tested, akkor minek használod? Másrészről pedig egyik fogamzásgátló sem véd teljesen, csupán 99%-ig. Hiba bármikor becsúszhat. Én a helyedben, és minden "érett" nő helyében, (akik elvileg tisztában vannak a kockázatokkal és következményekkel) felkészülnék ilyen eshetőségekre.
2011. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!