Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sajnos abortuszra kell mennem....

Sajnos abortuszra kell mennem. A dokim azt ajánlotta, hogy gyógyszeres méhszájtágítást kérjek. Ez jobb mint a pálcika?

Figyelt kérdés
Humánusabbnak és biztonságosabbnak valamint kényelmesebbnek tűnik ez a gyógyszeres méhszájtágítás mint a pálcikás megoldás. 8. hétben vagyok. van valakinek tapasztalata ilyen előkészülettel kapcsolatban? ezt a gyógyszeres előtágítást hogy csinálják?
2011. szept. 26. 01:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Az elítélés legkisebb szándéka nélkül szeretettel arra kérlek, gondold végig még egyszer az abortuszt. Hogy nem tudod felvállalni a születendő gyermek akár sérültségét, akár anyagi nevelését, ezt el tudom fogadni, de szeretném, ha tudnád, hogy van más megoldás is: pl. örökbeadás.

És hogy tudd, hogy nem csak okoskodom, szeretném leírni neked azt is, hogy mi párommal több mint öt éve küzdünk mindenféle módon azért, hogy szülessen babánk, és nem sikertelenül, - és nem vagyunk ezzel így az országban. Most vagyunk az örökbefogadási folyamat elején, és nagyon várjuk, hogy sikerüljön gyermeket kapnunk.

A kommentjeid alapján te egy értelmes, intelligens, érző, jószándékú embernek tűnsz. Nagyon kérlek, gondold végig még egyszer a dolgot, és ha javasolhatom, adj egy esély annak, hogy a gyermeked az esetleges betegségétől függetlenül egy szerető családba kerüljön.


Szeretettel gondolok Rád, Rátok!

2011. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
bocs, elrontottam: sikertelenül küzdöttünk a vérszerinti babáért....
2011. szept. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan mond már meg, h ki fogadna örökbe egy vélhetően skizó gyereke? Mert a lapjain fel fogják tüntetni az örökölhető betegségeket.

Tudod a családsegítőnél sem mondhatják meg, h mit tegyen az anya, ez teljesen az ő döntése.

Inkább törődj a saját testeddel, saját gyerekeddel, mint szólj bele más életébe. Ha valakinek meg van az oka nem megtartani a babát, akkor hagy tegyen szíve szerint.

2011. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%
Én is sikertelenül küzdök már évek óta, de sosem szóliítanék fel senkit emiatt, h tartsa meg. Én is örökbe akarok majd fogadni, ha két év múlva sem lesz semmi, de nem szólok bele más életébe.
2011. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!