Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmúlik a fertőzés teljesen...

Elmúlik a fertőzés teljesen ha megszűnnek a tünetek?

Figyelt kérdés
Nem sokkal azután, hogy először lefeküdtem a barátommal, voltam dokinál, mert viszketett a nemiszervem, körülötte pedig égett. Azt mondta, hogy gomba, ami azért alakult ki, mert a két flóra(mármint az enyém meg a partneremé) még nem szokták meg egymást. Felírt egy krémet, amivel kenegetnem kellett a problémás területeket, tehát belül nem, csak kívül. A problémám el is múlt egy idő után, de ahogy a tünetek elmúltak, nem kezeltem magam többet. Azóta viszont az első két hónapban mielőtt megjött volna a havim újra előjött, aztán abbamaradt egy ideig, most viszont úgy kb. fél évre rá megint, és most is csütörtökön meg kell jöjjön a vérzésem.
2011. szept. 26. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy normális váladékvizsgálatot kellene csinálni, és annak eredménye alapján kezelni. Menj egy másik dokihoz.
2011. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hüvelygombát nemigen lehet eredményesen kikezelni külső kenegetéssel. Menj el nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz és írass fel magadnak gyógyszert. Nekem egyszer volt ott gombám, két szem gyógyszert kaptam, 1 hét különbséggel kellett bevennem, és tökélesen elmulasztotta.
2011. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet buta vagyok, de az nem lehetséges, hogy ez nem hüvelygomba hanem valami külső-nemiszervi fertőzés?
2011. szept. 26. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Újból el kellene dokihoz menni. A gomba nem belül viszket, hanem csak kívül, de azért belülről is kell kezelni.
2011. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Lehet buta vagyok, de az nem"

Kitanítalak: ha valamidet kezelned kell, akkor mindig meg kell kérdezned az orvost, hogy mikor hagyható abba a kezelés. A legtöbb beteg azért esik vissza a betegségébe, mert önként abbahagyj a kezelést.

Most pedig tedd azt amit a többiek javasoltak. És kérdezz a dokitól, vagy a gyógyszerésztől! Azért van.

2011. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!