Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs egyetlen melltartóm se!...

Nincs egyetlen melltartóm se! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig is csak 4 melltartóm volt, de mindet kinőttem, nincs a környéken csak 10000ft tól olyan méret ami nekem kell. pesten lenne jóval olcsóbb, de nem tudok pestre felmenni. Most van egyetlen egy bikini felsőm amiben járok, egyszerűen nincs pénzem venni melltartót, nem engedhetjük meg magunknak, én még suliba járok. Most ilyenkor mi van? Nagyon baj ha nem hordok melltartót, pedig nagyon kéne, nem jó bikiniben lenni egész nap, nem is szoktam hordani csak ha megyek suliba vagy valahova el.
2011. szept. 28. 11:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Vegyél teszveszről, vannak olcsók.
2011. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kínai üzlet? Kifoghatsz egész jót. Internetről nem érdemes kísérletezni, mert nem biztos, hogy passzolni fog, hiába stimmel a számozás.
2011. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mekkora méret kéne? Ilyen olcsóbb sportmelltartót nem tudsz rá venni? Tudom, hogy az lenyomja, nem pedig dekoltázst csinál, viszont olcsó. Én is hasonló helyzetben vagyok, habár pesten élek, olyan széles a hátam, hogy az olcsó melltartókat képtelen vagyok hordani. Most jobb híján vettem a teszkóban sportmelltartót, mert normálisra nem telik :(
2011. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

a piacokon is rengeteg fehérneműárus van, és vannak nagyon olcsó melltartók is ,és ráadásul szépek.

bugyival együtt is van már ezer ft-ért is.

2011. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

teszvesz/vatera/ebay - még a rohadt teszkóban is vannak jók, most pl leárazva - 700 Ft-tól már láttam


mekkora méreted van?

2011. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én is kínaiakat hordok. Sajnos nem olyan jók, pár használat után kijön a merevítő belőle. Megvarrom többször is, de katasztrófa. A sima meg...áhh.. Minek találták ezt ki? Amúgy nem tud valaki olyat, ami jó minőségű, de nem drága? Tudom, ez luxusnak számít, hogy jó is legyen, olcsó is.. :D
2011. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Milyen méretet hordasz??Annyira nagy,hogy nem kapsz méretet???
2011. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Netem kiszámoltam 65F, ilyet még soha nem tudtam próbálni, 70D melltartóm volt de annak a kosara nagyon kicsi, a 70 es meg nagy, bár remélem h jó lenne egy 70E-s melltartó, az a baj h kinaiban ekkora méret nincs, meg sehol, nagy márkás üzleteket, kinaikat, összes boltot végigjártam kérdezősködtem de nincsen. csak rendelni lehet min 10ezerért:(
2011. szept. 28. 12:45
 9/23 anonim ***** válasza:
70 DD nem próbáltál???
2011. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hú nem irigyellek.Hány éves vagy???Azért ezek nagyon nagy mellek egy ilyen vékony lánynak.....
2011. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!