Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor az intim lemoso...

Most akkor az intim lemoso jo-e vagy nem? Es ha igen, akkor mire jo?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy az intim lemoso jo a ph semlegesseg miatt, de azt hallottam valakitol, hogy a hasznalata huvelygombara hajlamosit. Vagy csak a rendszeres hasznalata? Csak bizonyos alkalmakkor kell intim lemoso, vagy mindig? Vagy most mi van? Bocs, most mar teljes a kepzavar nalam.
2011. szept. 28. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:

legjobb ha semmi ilyet nem használsz ott lent

legjobb a sima meleg víz és csakis kívül

2011. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyám intim lemosót használ, én meg dove szappant, és egyikünknek sincs hüvely gombája- anyámnak kb 1 éve volt, nekem meg még SOHA. de van egy bnőm akinek meg kb 3 havonta, tehát szerintem sokkal inkább az egyénen mint a lemosón múlik a dolog!!
2011. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elég sok negatívumot olvastam róla.Ok,van,akinek biztos jó,de van akinek árt-emberek vagyunk és nem egyformák.Egyébként szerintem felesleges dolog(én is csak az állandóan visszatérő gomba miatt voltam elkeseredve és mindent ki akartam próbálni,ami segíthet,de végül úgy döntöttem,hogy nem).Ha semmi problémád nincs odalent/bent,akkor szerintem teljesen felesleges,ha fertőzésed,visszatérő gombád van(amit orvos megállapított,mert egyéb fertőzést kezelni gomba ellenes szerekkel még károsabb),akkor irány a nőgyógyász,vagy pedig otthoni irrigálás+utána vény nélkül kapható gomba elleni hüvelykúp,krém.
2011. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Volt egy huvelygombam, de kaptam ra tablettat, ami elmulasztotta, csak azert kezdtem intim lemosot hasznalni, hogy jobban vedjem magam, ne kapjam el megegyszer.

De egyebkent lehet, hogy az a huvelygombam egy eroteljes antibiotikumos kezeles miatt volt (mandulagyulladas). Mert hallottam, hogy attol is lehet.

Csak arra gondoltam, hogy hatha az intim lemoso jobban ved.

2011. szept. 28. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg az a legjobb ha csak sima meleg vizet használsz.
2011. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az külsőleg használt intim lemosó nem fog megvédeni.Ha pl strandolsz(ahol elég nagy a "gombaforrás"),utána érdemes a nőgyógyászok szerint irrigálást végezni.Egyébként ha nem visszatérő gombád van,akkor tényleg felesleges,mert ez nem fog megvédeni.Nem kell kétségbe esni,ha lesz még gombásodásod,egy nő életében többször átesik rajta(van aki egyfolytában küzd vele)és egyéb más fertőzéseken is.Ez nem baj,csak tényleg foglalkozni kell akkor,aktuálisan vele,ki kell kezelni.Nálad valószínűleg az antibiotikum idézte elő,az nagy eséllyel okoz gombát,met ilyenkor a szervezet legyengül,rosszabb lesz a védekező képessége és a hüvelyflóra egyensúlya is felborulhat,ilyenkor hajlamosabb a fertőzésekre.
2011. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ptecus41 válasza:

Aki hajlamos összeszedni gombásodást, vagy gyakran felfázik - annak javallott h használjon intim lemosót.

Én Intim habot szoktam!

(aki nem hajlamos ilyenekre, annak nem feltétlenül kell)

2011. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ptecus41 válasza:

Én azt mondom, hogy jó és kell akinek már volt intim baja tudja milyen szenvedés az egész!

Megéri azt a plusz 2 percet, amíg ezt is használjuk a tus alatt!

Intim hab nekünk bevált a családban!

2011. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdés már nem aktuális.

Akiknek eddig gondjuk volt, azok ne intim lemosokban keressék a hibát.

6 éve használok lemosót és kendőt, sosem volt gombám vagy bármi más... Nem kell napjában kétszer használni.. Csak egyszer egy nap.

2015. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!