Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az nagyon nagy baj, ha már 7...

Az nagyon nagy baj, ha már 7 hónapja nem jött meg a menstruációm? 22L

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 19:41
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nagyon félek, mert ez lesz az első ilyen vizsgálatom
2011. okt. 2. 17:25
 12/26 anonim ***** válasza:

Ne félj!!! Bár könnyű mondani,a rossz indulatú kommentekre meg ne figyelj,mer valószínűleg nem azért tetted fel a kérdést hogy b*szogassanak. Nekem is kisebb nőgyógyászati problémák léptek fel,de féltem..Nem halsz bele nyugi.Nézesd meg. Kíváncsi vagyok a fejleményekre,írj privátba.Puszi


17/L

2011. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Részleteket nem írtál. Szedsz gyógyszert, mondjuk gondolom már nem, mert attól rendszeres lenne, de ha szedtél és abbahagytad és úgy nem jött meg talán nem olyan nagy baj pár hónapig, de a 7 az már sok. Meg mint írtad hogy ez lesz az első ilyen vizsgálatod? Akkor viszont nagy baj, hogy még nem jött meg. Nem vagy terhes?
2011. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félsz, akkor keress egy női nőgyógyászt, akit közeli ismerősöd tud ajánlani, és jó. Egy nő előtt azért általában könyebb levetkőzni, mint valami idegen pasi előtt.
2011. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
nem szedtem még eddig semmilyen gyógyszert. Terhesség az viszont kizárt!
2011. okt. 3. 20:55
 16/26 anonim ***** válasza:

nem vagy túl sovány?

nem tudom, hol laksz, Miskolcon tudok jó nőgyógyászt ajánlani (nő), máshol sajnos nem. Sólyomvári Mária a neve

2011. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Vagy kórosan sovány vagy, vagy homozavarod van.

Ha utóbbi, akkor akár lehetsz PCO-s is, ami azzal jár, hogy mindamellett, hogy rohadt nehéz lesz teherbe esned, sokkal nagyobb rá az esély, hogy petefészek vagy méhrákod legyen. (Amit persze felfedeznének időben, ha járnál szűrésekre)

22 évesen már illene elmenni, még akkor is ha szűz vagy. Én még az vagyok, mégis túléltem a vizsgálatot. :)


Egyébként ugyanazt akartam mondani, mint Cyndel, ha borsod-megyei lennél, akkor tényleg Sólyomvári Mária a legjobb.

Nekem négy évig volt hüvelygyulladásom, és előtt minden nőgyógyász azt mondta, "áhhh, nincs neked semmi bajod" ( magánrendeléseken voltam(!).), pedig úgy szenvedtem hogy ihaj'. Ő viszont rögtön felismerte a problémát, és a 4 év szenvedés után végre helyrejöttem, mindössze 10 nap alatt!


Ha nem miskolci vagy, olvass utána a neten, hogy a környezetedben kihez érdemes menni (főleg nők lapja fórumán vannak jó tanácsok).


Remélem, te is rendbe jössz! :)


L/19

2011. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,érdekelne,hogy mi voltak a hüvelygyulladás tünetei? Mer én is erre gyanakszom,dokik szerint semmi bajom.:(
2011. okt. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

22:37-es vagyok


Nálam a tünetek: száraz hüvely, kívülről annyi látszik, hogy eléggé "tüzes piros", és megvan egy picit duzzadva. Pisilésnél sokszor égető érzés, amikor kitöröltem, akármilyen puha volt a papír, fájt. Rosszabb napokon még a bugyi is kínszenvedés volt mert még a pamut is kidörzsölte. Egyes dokik vényköteles gombára való krémet írtak fel, ami hatni ugyan nem hatott, csak ha jó vastagon használtam, legalább nem voltam annyira száraz.

Emellett kevés, kinézetre teljesen normális és fehér v. átlátszó hüvelyváladék, de kellemetlen szaga volt, néha még zuhanyzás után is éreztem. Az egyik doki azt mondta, hogy "ilyen fajta vagyok, szokjam meg, lehet hogy csak a tinikor miatt ilyen". Érdekes, mióta elhasználtam a kúpokat, nem hogy szagom, még illatom sincs alul :D


Egyébként én is 3 dokinál voltam Sólyomvári előtt. Tudom, nagyon rossz mindig váltogatni, de így utólag azt mondom, megérte. Anyukámnak is voltak gondjai de le se tojták, végül addig noszogattam, míg ő is elment Sólyomvárihoz, ahol kiderült, hogy a semmi annyit jelent, hogy egy-két ciszta, egy kisebb mióma, + egy bakteriális fertőzés... Egyrészt ő is azt a kúpot kapta mint én, utána olvastam a neten, több mint hétféle fertőzésre jó. Több néven is megtaláltam, mert ezt a patikusnak kell kikeverni, nem "kész" gyógyszer.

Vényköteles sajnos, mailben elküldhetem neked az összetevőket ( a blokkomon csak azok voltak, a kúp neve nem), hátha felírja neked valamelyik doki, vagy ha jóban vagy a patikussal, hátha kikeveri neked fű alatt is. :)

2011. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod,nálam nem ezek a tünetek,csak a sárgás eléggé kellemetlen szagú folyás a probléma,de már úgy látom,hogy a doki kötelező lenne,mer én is félek a dokitól,mint a kedves kérdező :SS:(
2011. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!