Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstrukor a betét téged is...

Menstrukor a betét téged is "ki csíp"?

Figyelt kérdés

A tampont nem szeretem, mindig is féltem tőle. A betét az utóbbi időben mindig rettenetesen kieszi a nemi szervem, pedig próbálok minél véknyabbat venni. Először a Naturella kamillásnál tapasztaltam, azóta nem veszek illatosat. Szerintem meleg ott, és ezért csipi ki, mint a kicsiknek a pelus.

Jár így rajtam kívül más is? Mivel kezeli?

Én most baby popsivédő krémmel kenem...


2011. okt. 3. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Cseréld gyakrabban a betétet.
2011. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudod elképzelni milyen gyakran cserélem..kicsit véres már cserélem. Szinte óránként. És nem erős a vérzésem.

Tehát nem a vértől csíp...

2011. okt. 3. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj másik betétet, de ne illatosítottat.
2011. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Először a Naturella kamillásnál tapasztaltam, azóta nem veszek illatosat. "

Nemhogy naturellát, de semmilyen illatosított betétet nem veszek meg.

2011. okt. 3. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Én Alwayst használok, annak is az éjszakaiját. Valamint inkontinenciás betétet, ezt vagy a DMben vagy a Rossmannban veszem, mikor hol járok. Ezeknek más az anyaguk is, puhábbak, mint a mensis betéteké.

Nagy melegben volt, hogy engem is kicsípett. Én azt csináltam olyankor, hogy reggel, délben, este zuhanyoztam, azon kívül minden betét cserénél még popsitörlő kendővel is alaposan letöröltem magam.

2011. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem régen az Always csípett ki, mert annak olyan kellemetlen nejlon tapintása volt. Amióta tampont használok, semmi bajom.
2011. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, próbáld ki a Dm-es Jessa nevű betétet, van kamillás, meg aloe verás, de nem illatosak, legalábbis én nem érzem, viszont számomra nagyon kényelmesek, és sokkal kellemesebbnek érzem a használatát mint a többi márkásnak. A Naturelláról már én is leszoktam, nekem se jött be.
2011. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a naturella az egyetlen, amit el tudok viselni. :D De az egyetlen igazi megoldás a tampon, ég és föld. :O Talán próbáld meg legyőzni a félelmeid, hidd el, eleinte ijesztő és kényelmetlen csak a dolog.
2011. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!