Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti szeretnétek olyan...

Lányok! Ti szeretnétek olyan korban élni, ahol a fűző volt a divat, és minden lánynak darázsdereka volt? Fiúk! Nektek tetszene?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Most is vannak,akik viselnek fűzőt. Szerencsére azért az alsó bordájukat nem operáltatják ki.
2011. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egészen kislány koruktól viseltek fűzőt, egyre szorosabbra összehúzva, teljesen deformálódott a mellkasuk. Sőt, kioperáltatták alsó bordákat is. Ezért aztán pihegtek (nem tudtak rendesen levegőt venni), illetve sokszor el is ájultak. Aztán ha terhesek lettek, pokolian szenvedtek a szülésnél. A napóleoni időket leszámítva mindig, még éjjel is viseltek valamilyen fűzőt. Rémes lehetett.
2011. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
igen, nekem tetszene
2011. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem.Óriási marhaság volt! Viszont manapság is mit meg nem tesznek egyesek ,hogy szebbnek tűnjenek..Botox ,szilikon,plasztika, állandó diéta, bulémia.Ma sem vagyunk sokkal jobbak,bár akkor is leginkább az úrinép hóbortja volt ez aki jódolgában nem tudott mit csinálni,és talán ma is így van ez :D
2011. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
21 59-es: akkor sem a parasztlányok viseltek szoros fűzőt, hanem a nemesség és később a polgárság asszonyai. Hogyan tudtak volna dolgozni szoros fűzőben, abroncsos szoknyákban?
2011. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt írtam én is:)
2011. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem tetszene. Sokkal jobban tetszik a telt alkat. F.
2011. okt. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

köszönöm, de részemről inkább maradok a farmer-póló-tornacipő szintű összeállításnál.

nagyon szépek azoka ruhák, de nem élvezném az akkori életet, egész nap csak öltözni, meg butaságokon agyalni... bele is halnék az ingerhiányba. xD vagy a kényelmetlen ruhákba, az amiatt kialakult betegségekbe.

alkalmakra szívesen felveszek fűzőt (na jó, anyagi okokból általában inkább csak mídert, vagy fűzőre hasonlító ruhát), de ennél többet kizárt. :D

2011. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
háá nekem fűző nélkül is darázs derekam van!!:D
2011. okt. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!