Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontakt lencsére fel lehet...

Kontakt lencsére fel lehet rakni még egy színes (divat) kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem, már így is leterheled a szemedet 1 lencsével, de azért nem vagyok benne biztos, de én személyszerint biztos nem ajánlanám.
2011. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy 10 napig (vagy tovább)is rajtam volt a kontakt lencse és nem irritálta a szemem
2011. aug. 7. 02:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem,nem kéne,mert ez olyan mintha a szemüvegedre egy napszemcsit raknál.Lehet venni dioptriás divat kontaktlencsét,nézzd meg a neten is rendelheted.
2011. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

11:48


És ilyet hol kapok?????

2011. aug. 7. 14:21
 5/13 anonim ***** válasza:

Ciba Vision FreshLook ColorBlends


ezt a márkát keresd, sok helyen kapható

2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kettőt lehetetlen berakni egy szembe, mert kiesne. Színes dioptriásat meg bármelyik optikában kapsz.
2011. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdezŐ

majd irritálni az fog, amikor megvakulsz. Én tényleg nem tudom, hogy a kontaklencséhez miért nem osztanak észt is...

Még is hogy a büdüs pi____ba lehetne már felrakni, kettőt??????? Van róla fogalmad, hogy akkor mennyi oxigénhez jutna a szemed???- kevéshez szívem, nézz utána neten, mi történik, ha a szaruhártya ereződni kezd! Fekélyes lehet-és el is veszítheted.

2011. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves fa@.szfej!


Ku.rva nagy ívben le vagy szarva! Csak ennyi b@.zdmeg..


Na csokif@s.z!

2011. aug. 10. 01:58
 9/13 anonim ***** válasza:
17:42 Hagyd, büdös bunkó paraszt a Kedves Kérdező. Én nem azon képedtem el, hogy két lencsét akar, hanem hogy 10 napig folyamatosan rajta van. A szemorvos is pont így fog "lebaszni" a saját érdekedben, ha kiderül, hogy ilyen hülyeséget csinálsz. Bunkózzál csak, majd megvakulsz a g*cibe, te ostoba -.-'
2011. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Keves f@szfej!


Te is le vagy sz@rva...

2011. aug. 11. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!