Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mióta divat "buli dohányos"-na...

Mióta divat "buli dohányos"-nak lenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
ki mondta hogy divat?
2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
ki mondta hogy divat? Egyébként azért sokkal jobb hogy valaki csak buliban cigizik mint állandóan.
2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem divat a 80-as években is annyi ilyen volt köztük én is csak buliba cigiztem!. 43N
2011. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hailey13 ***** válasza:
100%

szerintem a hangulat:D

ugyanolyan mint a sörözés. lehet alkoholmentes is, mert az a lényeg hogy mindenki iszogat. itt meg szív:D faterom is ilyen mai napig, ha jó a társaság elszív néhány cigit, aztán meg fél évig néha semmi:D

2011. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
úgy írod mintha ez valami új keletű dolog lenne...
2011. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek olyant, aki ha buli van, akkor szinte folyamatosan szívja, de azon kívül alig.

Csak azt nem értem, hogy csinálja, hogy ne legyen függő.

2011. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb. mióta létezik a cigaretta.
2011. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én is ezen gondolkoztam. Akármit mondtok, szerintem régen nem volt ekkora divat ilyen korán elkezdeni a cigit. Ma már a 12 évesek is szívnak. Én is mindenhol azt látom, hogy ha elmegyünk valahova, akkor olyan emberek, akik amúgy nem szívnak, elkezdik. Csak azt nem értem, miért. Ha ők csupa olyan ember, akik alapból nem dohányoznak, akkor miért kezdik el, ha leülnek egy kocsmába? Baromság az egész. Én azt mondom, valahol ők is függők, hiszen igénylik ezeket a "bulikat".
2011. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na végre valaki kimondta mit gondolok.
2011. aug. 22. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!