Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy teniszlabda nagyságú...

Egy teniszlabda nagyságú "daganatot" tapintottam mi a hüvelyemben. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban rettenetesen fájt a szex. Olyan volt mintha vmi hegyes tárgyat szúrtak volna fel. Nagyon megrémültem szóval felnyúltam és akkor vettem észre. De nem csak szex közben fáj... Ha megnyomom a hasam a köldököm alatt akkor is csak nem annyira erőteljesen. Segítsetek, mi lehet ez?
2011. aug. 27. 01:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt inkább nőgyógyász tudná megmondani :/
2011. aug. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de elég ijesztően hangzik! Mielőbb menj orvoshoz, nehogy valami komolyabb bajod legyen! :S
2011. aug. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tudod te, hogy mekkora egy teniszlabda?
2011. aug. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
az a méhed te birka...
2011. aug. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
de mindenesetre menj nőgyógyászhoz, mert ha fáj a szex, akkor vagy méhszájsebed vagy fertőzésed van gyulladással és könyörgöm, googlizz már rá a női nemi szerv kifejezésrere ;)
2011. aug. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha télleg azt találtad meg amire gondolok, akk az utolsónak igaza van ,viszont akkor: bammmmmmmmmmm

Nagyon belül van ,vagy annyira nem?

2011. aug. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát a méhet tartó szalagok idős korban annyira meg szoktak nyúlni, hogy simán elérhető a méh - de feltételezem, te nem vagy még 80 éves...

A mai egy ideális nap arra, hogy felkeresd a nőgyógyászod (vagy ha szombaton semmiképp sem elérhető, akkor hétfőn, de ne később!!!) !!!

2011. aug. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mégis, milyen mélyen tapintottad? Alapból nem kell rögtön halálra rémülni, keress rá a méhszájra a neten. Tudnod kell, hogy a ciklus változásával a méhszáj formája és elhelyezkedése is változik. A teniszlabda-méret erős túlzásnak tűnik, de valóban egy kisebb labdához hasonló dudornak érezheted a ciklusod bizonyos napjain. Persze lehetnek ennél sokkal "drámaibb" okai is, ha ilyesmit tapintasz, de elsőre ne fessük az ördögöt a falra, majd a nőgyógyász megvizsgál és megmondja, hogy mit lát.

Ha pedig fáj a szex, több lehetőség van (pl. bakteriális fertőzés, méhszájseb, stb.), ennek eldöntését bízd egy nőgyógyászra.

2011. aug. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy orvoshoz menj?
2011. aug. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

most a köldököd alatt érzed?ugye tudod h nem ott van a hüvelyed?nem olyan nagy az!!

de tényleg tudod mekkora egy teniszlabda?????

2011. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!