Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik, ha abbahagyom a...

Mi történik, ha abbahagyom a fogamzásgátlóm szedését? Visszatérnek a menzeszes fájások? Orvoshoz mennem kell, mielőtt abbahagynám?

Figyelt kérdés

2 éve szedek Yasminelle-t, nagyon elégedett vagyok vele, de ezalatt a 2 év alatt fokozatosan szexuális problémáim lettek. (keevsebbszer kívánom, hüvelyszárazság, stb.) Nem tudom, ezek a gyógyszertől vannak-e, de szeretném kipróbálni, milyen nélküle.

Azonban, amikor elkezdtem szedni, akkor maradtak el a pattanásaim (most 24 vagyok), és azóta nem örjöngök a fájdalomtól menzesz idején.


2009. ápr. 29. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a belarát hagytam abba, 4 évig szedtem fogamzásgátlót, de olyan ragyás lettem utána, mint előtte sosem. Két teljes hónap alatt semmit sem javult a helyzet ragya téren. A havim is normális lett, bő vérzéses a szegényes kis barnázáshoz képest, meg azért szúrkált is a hasam, néha nagyon is, én erre sem emlékszem, hogy a gyógyszer előtt fájt volna.

Viszont: nincs hányingerem (én nem émelyegtem, hanem gyakran úgy éreztem, hogy mindent össze fogok hányni) nem volt hüvelyszárazságom, mert az nekem is gond volt, és egyfolytában szexelni akartam plusz a barna foltocskák is elmúltak az arcomról. Éppen ezért, mert folyton szexelni akartam, és borzasztóan néztem ki a ragyáktól megint elkezdtem szedni. Jobbat nem tudok, a gumitól ideges lettem, mert mi van, ha kiszakad... most vettem be a másodikat a levélből, ha rossz lesz, akkor váltok immár az ötödik fajta tablettára... majd csak..

2009. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű vissza térnek a görcsök. Próbálj ki egy másik gyógyszert előbb persze orvosi javaslattal.
2009. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!