Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jon meg a kovetkezo...

Mikor jon meg a kovetkezo menstruaciom?

Figyelt kérdés
Az elozo menstruaciom(es egyben eletemben legelso ish (: ) Oktober 4.-en jott meg.Akkor a kovetkezo mikor jon meg?
2011. okt. 9. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elején még nagyon kiszámíthatatlan. Az is lehet, hogy jövő hónapban, az is lehet, hogy még ebben a hónapban és az is lehet, hogy csak hónapok múlva.
2011. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem tudom
2011. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Elmondtad az anyukádnak?

Hány éves vagy?

Nekem 12 évesen jött meg 2 hónapja,nekem most van a 3. alkalom,szerintem annyira nem rossz.Neked hol jött meg és kinek mondtad el,mit éreztél?

12/L

2011. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok üdv a nagylányok között! :)

Elsőre még nem lehet kiszámítani. Nekem 4hónap múlva jött meg megint. De ha már beáll akkor az első naptól 28nap múlva.:)

2011. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kosziii(:.Bar nem valami jo erzes "nagylanynak lenni" xD

Amit meg kerdezni szeretnek az az ,hogy mar 6. napja hogy menstrualok baj ez?:S nem tul sok egy kicsit?:(

2011. okt. 9. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
nem nem baj..van aki az elején 8 napig is mensizik..:)
2011. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőtől kezdve mindig megjött a 4. hétre. Általában 28 napos egy átlagos ciklus, de a 26-35 nap közötti is elfogadható. Ha ettől eltér, akkor lehet baj. Szerintem számolj 4 hetet az elsőre, és 4 hétre rá várd a következő menzeszedet.
2011. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!