Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni felfázás...

Mit lehet tenni felfázás ellen, felfázás gyógyítására?

Figyelt kérdés

Külön kell említeni a nemi életet kezdő ifjú hölgyek aktusok során szerzett hólyaggyulladását, az úgynevezett mézeshetek hólyaghurutot, mely az aktív sexuális élet következtében alakul ki..ennyi van róla a neten. De hogy mit csináljak ellene, vagy mit se, arról nem írnak sehol.

Barátommal nem minden nap tudunk ágyba bújni, mert én még tanulok, ő meg otthon dolgozik. És miután együtt voltunk pisi után csíp, meg azt érzem, hogy azonnal bepisilek. Elmegyek Wc-re aztán semmi. Pár csepp, de az fáj. Iszok gyógynövény teát. Naponta 3 csésze, mert a herbáriumos néni azt mondta úgy kell. El is múlik mindig másnapra, de ha együtt vagyok a barátommal megint előjön.

Egyszer már volt hólyaghurutom, antibiotikumot kaptam rá, de most ez már lassan egy hete így van, hogy egyik nap fáj, másik nap nem fáj..:S

És tényleg lehet azért mert lefeküdtem a barátommal?

Mit csináljak, hogy ne legyen így?


2011. okt. 9. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem azért van, mert lefeküdtél a barátoddal. Fordulj orvoshoz, kell az antibiotikum, anélkül nem fog elmúlni, ha elmúlik, kiújul pár héten belül. Esetleg még a vesédre is rámegy.
2011. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz antibiotikumért, aztán ha meggyógyultál, légy elővigyázatosabb. Összebújás előtt és után is célszerű pisilni egyet. Amikor érzed, hogy ki fog alakulni a gyulladás, rögtön igyál rengeteg csalánteát. A sós ülőfürdő is sokat segít.
2011. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Menj el dokihoz, mert a vesédre húzódhat!

Nekem sajnos ráment és 40 fokos lázam volt.

Tenyésztés alapján antibiotikumot adnak és így lehet célzottan kezelni a bactit.

A tea csak kiegészítésnek jó!

Próbálj tőzegáfonya kapszulát szedni, vagy levet inni.

Nekem a lé jött be. Kicsit drága, de megéri!

A többi problémával kapcsolatban az urológus ill a nőgyógyász tud felvilágosítást adni.

Sajnos úgy tűnik, ilyen alkat vagy.

2011. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Még utolsó:

Az antibiotikum felborítja a hüvelyflórát, ezért azzal egy időben valami lacto baci kúpot kéne használni.

2011. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először orvos, aztán a antibiotikum kezelés után (akár közben is lehet már)kezdj el tőzegáfonya kapszulát/tablettát szedni. Nagyon jó megelőzésre + sok vízivás (napi 2-3 liter).

És szex UTÁN menj el pisilni, hogy rögtön kitisztuljon a hólyagod.

2011. okt. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. okt. 10. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!