Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok,2.5 éve menstru...

14 éves vagyok,2.5 éve menstruálok, eddig 36 napos volt a ciklusom, de most megjött 29 napra. Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,2.5 éve menstruálok, eddig 36 napos volt a ciklusom, de most megjött 29 napra. Mitöl lehet ez?

esetleg még nem állt be teljesen? de már egy ideje kb 36 nap! és már 2.5 éve menstruálok ennyi idö alatt már be kellett volna állnia nem?


esetleg lehet attol, hogy tegnapelött, felnyultam a hüvelyembe, jobban mint eddig szoktam,elég mélyre

lehet emiatt?

de az már 2 napja volt


2009. ápr. 30. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nem semmi bajt nem követtél el.

A te korodban ne is várj szabályos ciklusokat.

2 év mire kiszámítható periódust alakít ki a menstruáció, és akkor sem biztos a 28 napos terminus.


Ha egyéb probléma is társul a menzihez javasolom gyermek nőgyógyász felkeresését, de csak emiatt nem kell aggódnod.

16 évesen viszont feltétlenül meg kell történnie az első

nőgyógyászati ellenőrző vizsgálatnak.

Jó egészséget kívánok!

2009. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat nem voltam figyelmes. Most nézem, hogy már el is múltál 16 és még mindíg rendszertelen.

Nőgyógyász szakorvos.

Vérvétellel ellenőrzi a hormonháztartást és utána kezel.

Homeopathiás készítmény is létezik rá. AGNUS CASTUS ( barátcserje) kiváló menzi beállító homeos gyógynövény.

A készítmény neve: Mastodynon.

Mindenképp csak vényre adják, úgyhogy látogass el a rendelésre és mondd el a panaszodat.

2009. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még nem multam el 16, most volt a 14. szülinapom, 11 éves koromban kezdtem menstruálni
2009. máj. 1. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó. Bocsi.

Ha három mestruációs terminust meghalad a panasz, mindenképpen fordulj gyermeknőgyógyászhoz tanácsért.

2009. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!