Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van? Van ez...

Hüvelygombám van? Van ez valami más? 13l

Figyelt kérdés

viszketek odalent ....

de nekem nem ott a hüvelyemnél viszket,hanem a kisajkaimnál,a csiklómnál ... ez hüvelygomba?

mit tegyek? anyámnak félek elmondani :S


2011. szept. 6. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Ne is mondd, mert a végén még megverne...

Mennyi eszed van...

2011. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az. Az irritáció nem csak a hüvelyedet érinti. Attól is függ voltál e valakivel és az mennyire volt megbízható. Nyugodtan mond el anyudnak, hüvelygomba lehet simán attól is, ha leülsz a retkes villamoson, vagy wc előtt nem mosol kezet.
2011. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

folyásod nincs? sárgás, kellemetlen szagú? csak akkor gomba.


lehet, hogy a bugyid anyaga, vagy szellőzése nem jó és azért viszket. esetleg amivel mosakszol odalent az nem tetszik a bőrödnek. próbálj meg ezeken változtatni, és ha azután sem múlik el, akkor szólj nyugodtan anyudnak, nem ciki, megesik, akár a strandon is elkaphattad a gombát vagy más fertőzést.

2011. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

17:19 köszi :)

még szűz vagyok

wc-zés előtt nem szoktam kezet mosni,csak akkor ha városból jövök

villamosozni nem szoktam bár a buszon gyakran van ülőhelyem

lehet hogy attól :S

szerintem inkább nem szólok anyámnak ... inkább nővéremet kérem meg vagy barátnőmet hogy kisérjen el az orvoshoz ..

amúgy ott mit csinálnak velem?

mármint fáj amikor a doki ott nyúlkál? :S

vagy egyáltalán muszáj megnéznie?

2011. szept. 6. 17:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólj Anyukádnak, és menj el orvoshoz!
2011. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

17:23 nincs folyásom

bár egy kicsit büdös vagyok ott,de nem tudom,milyen szagúnak kellene lennie,nem szagoltam még más lányokét és nem is akarom :/

2011. szept. 6. 17:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy muszáj megnéznie, különben nem tud segíteni látatlanban!
2011. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj orvoshoz menned vele. Gyógyszertárban lehet kapni ezt a Canesten combit vény nélkül. V csak magában a hüvelytabletta is hatásos. A kenőcs a viszketést enyhíti. Vegyél egyet veszteni nem fogsz vele semmit. Mióta vannak ezek a tüneteid? 17:19 voltam.
2011. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a doki kenetet venne a hüvelyedből egy fülpiszkáló szerű -de annál nagyobb- izével. És utána azt ellenőriznék mindenféle fertőzésre.
2011. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb kérj tanácsot valakitől, ne kenegesd canestennel a vaginádat, mert lehet hogy valami más bacis fertőzésed van és nem gomba. Nyugi, együttérzek veled, szerintem én is elmegyek majd orvoshoz mert nekem is elég furcsa a folyásom. Amúgy te hogy tervezed? anyudnak szólsz vagy csak simán az orvoshoz? én nem tudom mit csináljak :S

13/L

2011. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!