Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a problémám? Felfázás...

Mi lehet a problémám? Felfázás vagy más?

Figyelt kérdés

Állandó vizelési ingerem van, sőt még pisilés (ami fáj is) után is úgy érzem, hogy megint mennem kell, de nem jön semmi. És néha mensi szerű fájdalmaim vannak, pedig addig van még több mint egy hetem.

Én felfázásra gyanakszom, mivel még (szerencsére) nem volt ilyen gondom nem tudom milyen.

Ha netán felfáztam volna, akkor menjek orvoshoz, vagy itthon is tudom kezelni magam házi praktikákkal? :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 13. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Menny orvoshoz mert otthon nem tudod kikezelni. Ott vizeletmintát adsz abba beleraknak egy reagens papírt és kimutatja , hogy esetleg van e geny a vizeletbe.
2011. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor valóban felfázás?

Holnap akkor irány a doki!

Köszönöm, hogy válaszoltál! :)

2011. okt. 13. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam már felfázva... de magától elmúlt... egy kis kamillás, mentolos borogatással segítettem csak rajta...
2011. okt. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Felfázás bizony. Nekem sajnos sokszor volt, úgyhogy csatlakozom az előttem szólóhoz és még annyi, hogyha nagyon fáj, akkor szedjél valamilyen gyulladáscsökkentőt (én Ibustart vettem be, segített).
2011. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!