Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Volt hüvelygombám...

Mitől lehet? Volt hüvelygombám, voltam orvosnál kezelte de 2 hónapra rá megint visszajött, megint kezeltettem és most megin 2 hónapra rá visszajött. Az lehet hogy a barátom fertőz visza?

Figyelt kérdés
És ha ő,akkor elég ha az én canesten krémemmel keni a nemi szervét?És egynap hányszor kennye és mennyi ideig?Mert orvoshoz nemakar elmenni.Az lehet hogy a hüvelygombámtól nemjön meg?És tényleg használ ha ecetes vízbe mártott tampont helyezefel a hüvelyembe és azzal kezelem mert a gyógyszerektől már rosszul vagyok:S
2010. júl. 12. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam 4-5 hónapon keresztül. Ahogy elmúlt, a következő menstruációt követően újra ott volt. Aztán valahol olvastam, hogy a tampon használattól kijöhet, így elhagytam. Azóta már fél év eltelt, és nem jött vissza. Bár nehéz csak betéttel, mert nagyon erős a vérzésem, de nem használom a tampont.
2010. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetseges, hogy a baratod fertozott vissza. Szerintem menj el megint a dokihoz, es mondd meg neki, hogy van egy darab allando partnered es szeretnel neki is valami gyogyszert ugyanerre. Ha jofej a doki, felirja, ha nem, akkor a baratodnak is el kell mennie sajnos. Ilyen hazi praktikakkal meg ne szorakozz, meg akar tobbet is arthat, mint amennyit hasznal! Ha ez tuti lenne nem lenne szukseg gyogyszerekre, nem gondolod?
2010. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen bizton, hogy a barátod fertőzött vissza. A dokinak mondania kellett volna, hogy őt is kezelni kell. A férfiaknál általában nincs tünet, nem okoz gondot, de téged visszafertőz.

Sajnos azt kell mondjam, nincs más választása, mint kezeltetni magát. Ha nem teszi, az annak a jele, hogy nem szeret téged, mert nem vigyáz rád. Ha szexelni jó vagy neki, akkor igenis ketten kell viselnetek az ezzel járó esetleges következményeket.

Az ecetes tampont meg felejts el. Jól fog marni, másra nem mész vele.

2010. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!