Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még csak 6napja szedtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak 6napja szedtem a gyógyszerem amikor belémélvezett a barátom. Ugye ilyenkor már hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondta, hogy ha elso naptol kezdem szedni amikor megjon akkor mar egybol hat. Akkor nincs miert aggodnom? Vagy mennyin az esély rá, hogy terhes leszek?

Microgynon 30 a gyogyszerem. :)


2011. febr. 7. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha nincs már vérzésed akkor az első naptól kezdve hat.
2011. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk elolvashatnád a betegtájékoztatót. Mikor én elkezdtem(majdnem 4 éve) akkor az orvos azt mondta, hogy az 1. levél után hat biztosra. A tájékoztató szerint meg az első tabletta utáni 7 napban szükség van kiegészítő védekezésre. Tájékozódnod kellett volna előre...
2011. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De igen, van miért aggódnod! Az első hónapban (az első levél beszedéséig) Kötelező a kiegészítő védekezés!
2011. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!