Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párom tegnap belémélvezett....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tegnap belémélvezett. Ugye nem eshetek teherbe fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Mindig megszakitással védekeztünk, soha nem történt baj. De rendszertelen volt a menstruációm és hogy ne kellejen idegeskednem irattam fogamzásgátlót. Artiziát szedek 3 hónapja. Állitólag ez valami új az orvosom szerint.

Multhónap elején egyetlen egyszer elfelejtettem bevenni, emiatt vérezgettem, dokinál is voltam de mondta hogy szedjem nyugodtan tovább a fogamzásgátlót.

Mióta szedem még soha nem engedtem hogy belém élvezzen a párom. Valahogy nem bizom ebben, biztos hülye vagyok, de mindig amellett szavaztam hogy vegye ki mielőtt elmegy.

Maximálisan biztam benne, de tegnap semmiből semmi belém élvezett. Szándékosan.

Itt cirkuszoltam, meg sirtam mert legalább szólhatott volna hogy ő már szeretne, meg igaszság szerint van olyan nap hogy 6-7kor vettem be máskor meg csak este 10-11kor. Szóval 1-2 óra eltérésekkel. Ez ugye nem lehet gond?

Aludni sem tudtam ráadásul jól össze is vesztünk....ma reggel meg persze már képzelgek hogy fura érzés van a hasamban.

Felhivjam a nőgyógyászomat, vagy kinevettetném magam? Mert ahogy itt olvasgatom a kérdéseket valahogy mindenkinek egyértelmű hogy ha valaki fogamzásgátlót szed belé élvezhet a párja. Vagy csak én vagyok ennyire parás?

Jaj és még annyi hogy keményen tornázok, ez nem befolyásolhatja ugye?

Már többször szedtem fogátlót de vagy hiztam tőle, vagy elment a kedvem a szextől ez az első ami ugy látom bevállik. Elűzte az éhséget sőt 5 kg-t fogytam is.

22L


2010. nov. 2. 07:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Kicsi az esély rá hogy terhes legyél ha eltelt 15-17 nap mióta elfelejtetted bevenni a tabit. Akkor mostanra már 100%osan hat ismét. Várd meg amíg eljön a vérzés ideje, addig nem tudsz semmit se tenni. Ne parázz mert attól csak rosszabb lesz és ahogy elnézem a reakciód még bele is betegedhetsz:S Vigyázz magadra! mikor kell megjönnie? Mert lehet nem is voltál peteérés környékén akkor pláne nincs gáz.
2010. nov. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, miért csinálsz magadnak külön stresst, ha nincs rá okod.

A fogamzásgátlónak az a lényege, hogy ha rendesen szeded, akkor nem lehetsz terhes mellette. Ez a nem engedem, hogy elmenjen bennem egy tipikusan magyar hülyeség, egyetlen más országban sem jutna eszébe egy nönek fogamzásgátló MELLEtt EZZEL kinozni a partnerét.

2010. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
A fogamzásgátló mellett teherbe lehet esni, épp annyira mint pl egy kardántengely mellett! Ha szeded is már kisebb az esélye! Azé a tengelyt bő vízzel vedd be nehogy fennakadjom.
2010. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

4 nappal ezelőtt menstruáltam...úgyhogy a következő menstruációm még kicsit odébb van..De akkor azt mondjátok ne idegeskedjek?

Azon is gondolkoztam hogy ne kellejen a következő menstruációmig várnom elmennék vérvételre biztos ami biztos alapon. De tudja valaki hogy mennyi idő után mutatható ki vérből a terhesség?

Még a szextől is elment a kedvem komolyan mondom.

2010. nov. 2. 08:37
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Ne parázz már basszus. 1-2 óra eltérés tabinál marhára nem számít, hacsak ez a gyógyszer amit szedsz nem ún. "minipill". (Nézd meg a tájékoztatón a hatóanyagokat!!)


Nem is értem...egy ideig csak megszakítással csináltátok, akkor nem paráztál, de most, hogy tabit szedsz igen? Ebben mi a logika?

2010. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Kezd azzal,hogy lenyugszol.A megszakításos védekezés 3 éven át sokkal kockázatosabb volt,mint tabletta mellett teherbe esni.Tudom,hogy kihagytál egy szemet,de ez már hetekkel ezelött volt.Az utána lévő 7 nap a kritikus,ami nálatok már letelt.Tabletta mellett,ha rendesen szeded (1-2 óra eltérés nem számít,12 órán belül legyél),szóval ha rendesen szeded beléd élvezhet.De engem akkoris felháborít a párod viselkedése.Nem volt joga a beleegyezésed nélkül megtenni ezt,még akkor sem,ha már vágyik rá.A szexben csak azt tesszük,ami mind a két félnek jó,mind a két fél benne van,ha nem az nemi erőszaknak minősül.A bizalom bennem biztos,hogy elveszne,mivel a legkiszolgáltatottabb helyzetben élt vissza vele.Erről komolyan el kellene beszélgetnetek,ez teljesen független attól,hogy fennáll-e most a terhesség veszélye.
2010. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Nem pont erre való a fogamzás gátló?
2010. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát igen....engem is nagyon bánt hogy nem szólt semmit csak tette azt ami neki jól esik. És ha véletlen elfelejtettem volna bevenni aznap vagy előtte való nap....?!De a férfiak nem értik ezt. Ha nem is vagyok terhes mégiscsak nekem kell kétségek közt lennem.Egésznap az edzőteremben szoktam lenni, most merjek tornázni vagy sem?Vigyáznom kell magamra vagy sem?Ma bevegyem a fogamzásgátlót vagy esetleg ha terhes vagyok majd fogyatékos gyerekem fog születni?

Először azt hittem hogy viccel de aztán éreztem hogy jön ki belőlem a cucc, hát rögtön elkezdtem a sirást. De persze ő most is csak azt hajtsa hogy hivjam fel az orvost de ő 100%ra tudja hogy nem lettem terhes.

De ha az is lennék ő neki jó lesz a gyerek is.

De szerintem ezzel nem csak a következő szextől vette el akedvem hanem a gyerekvállaláshoz is két fél belegyezése kellene én úgy gondolom.

Olyan a munkám az életkorom hogy semmi esetre sem akarok gyereket.

Komolyan mondom a szexre gondolni sem tudok. Amugy is idegileg nehéz eset vagyok, de ezt most nem kellett volna.

Csak nem lettem terhes ugye?Szerintetek ma is vegyem be a fogamzásgátlót ugye?

Párotoknak mit mondanátok ilyen esetben?

2010. nov. 2. 10:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne parázz mert istenem! Mindannyian leírtuk hogy NEMNEMNEMENEM lehetsz terhes. És vedd be azt a tetves gyógyszert ma is mert különben legközelebb teherbe esel.
2010. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nyugodj már meg, nem vagy terhes.

Erre való a tabletta.

Tényleg parasztság volt tőle, az tény. De felesleges paráznod.

2010. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!