Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yasminelle? Ez normális?

Yasminelle? Ez normális?

Figyelt kérdés
Hétfőn "megjött" a menstruációm, de sokkal kisebb mennyiségben volt vérzésem és szinte csak 1 napig tartott.1 levél után vagyok.Azt olvastam hogy lecsökkentheti a vérzés mennyiségét,de hogy ennyire? Szerintetek menjek el azért nőgyógyászhoz? Vagy ez normális?
2011. okt. 16. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a következőt hogy az mennyire lesz sok.Elvileg beállitja majd,de ha avval is baj lesz rákérdezhetsz.Nekem 10 év gyogszer után történt ilyen akkor szünetelteteni kellett,de az mástészta.
2011. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2011. okt. 16. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Yasminelles vagyok, nekem még sosem volt vele problémám, pedig nem mindig szedem becsületesen...


Első levél után ez teljesen természetes dolog, majd beáll rendesen, addig örülj, amíg van vérzésed.


21L

2011. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen,remélem:)
2011. okt. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!