Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leborotváltam odalent, és már...

Leborotváltam odalent, és már másnapra szinte az öszes szőrtüsző begyuladt. Mit tegyek hogy ne gyuladjon be?

Figyelt kérdés
Próbáltam hintőporozni, diekt ithonmaradtam és még bugyit sem vettem fel, de föleg közében egyvonalban a szeméremdombomon a legrosszabb:S egy párat ki is lehet nyomni mit kis genyes patanásokat... mi tegyek???
2010. márc. 3. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne piszkáld,ne nyomkodd.Pár nap e´s jobb lesz.Fertötlenítheted.

Legközelebb a borotvát jó forró vízzel mosd át,használj nöi borotvakrémet,estleg jól szappanozd be és úgy borptváld......

Ja,és ne erösen.....

2010. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nemtudom, hogy mitől lehet, hogy ennyire begyulladtak neked.. amikor én borotváltam le akkor másnap egy kicsit nekem is pirosak voltak a szőrtüszők, de annyira nem volt azért vészes..lehet h neked azért, mert utána közvetlen kidörjölte valami. vagy piszkos volt a penge.
2010. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és ne a szőr növekedésével ellentétesen szedd le ott... ha úgy szedted... mert nagyon érzékeny a bőr

amúgy gyanta ezerszer jobb ;)

2010. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már nem új a borotvád, cseréld le, mert a huzamosabb ideig használt penge is okozhatja. Borotválás után kend be kamillás krémmel vagy ami pl. nekem bejött az a Gabi babakrém.

24/L

2010. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én testápolóval szoktam bekenni borotválás után de ismerek olyat is aki az arcszeszre esküszik ja és persze mindig legyen tiszta a borotva
2012. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!