Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen voltatok először...

Hány évesen voltatok először nőgyógyásznál? És ha igen hogy vizsgált ki?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz szerintetek h 15 évesen el kell mennem? nagyon félek pedig el kell mennem már vagy 2 éve halogatom mert egy dudor nőtt a csiklómon ami most már iszonyat nagy :s és fáj is kezd véresedni és félek h mit fog vele csinálni h fog e fájni.....
2011. ápr. 23. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyermek nőgyógyászatra menj, és ne halogasd. Kicsit kényelmetlenül fogod érezni magad, de nem fájdalmas, és mire kijösz két perc alatt felejthető.
2011. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 13 évesen voltam. és azt nem halogathattam, mert nem akart elmúlni a vérzésem:S
2011. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először 9 évesen gombás fertőzés miatt....szörnyű volt,mivel nem tudtam semmit se róla,hogy mi fog ott várni rám.

Aztán én is húztam,halasztottam az időt,folyásom volt,de nagyon féltem elmenni.Egy pár hónapig biztos húztam az időt,aztán csak elmentem.Ez volt tavaly novemberben.És láss csodát,túléltem!:)Egyáltalán nem volt olyan rossz,mint amire számítottam.Persze nem a legjobb érzés a világon,meg elég kellemetlen helyzet,hogy egy vadidegen előtt teszed szét a lábat,de ő már millió puncit látott,öreget,szőröset,összeaszotatt,csúnyát,szépet,fiatalt,nem a tied lesz az első amit lát!

Egyébként most nekem is vissza kéne mennem megint,szerintem lemennek az ünnepek,aztán kérek is egy időpontot tőle,de már egyáltalán nem félek,kb.olyan érzés mintha boltba mennék le:)

Szerintem te se halogasd tovább,kedden reggel hívd fel,vagy kérd meg anyud,hogy hívja fel neked a nőgyógyászt,és kérjen egy időpontot,de ha nem szeretnéd egyedül is el tudod intézni.Aztán a dokinak az igazat mondja majd,lehet hogy le fog szúrni nagyon,de nem baj,ő csak egy idegen,kit érdekel!? A lényeg hogy te meggyógyulj,aztán ha elmúlik ez az egész,röhögni fogsz magadon,amiért olyan kis butus voltál,hogy ilyen sokáig húztad-halasztottad!Fel a fejjel!:)

2011. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

10:37:

17/L :)

2011. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 évesen, hát igen, azt hittem hogy megúszhatom.. mikor kicsi voltam mindig azt mondtam hogy úgy fogok élni, hogy soha ne kelljen nőgyógyászhoz mennem. Nos, ez az elméletem megdőlt. xD de nem kell nagyon félni tőle, nem csinál semmi szörnyűséget, csak meggyógyít :P
2011. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz soha nem gáz menni, hiszen azért járnak oda a lányok/nők, mert baj van. Egyébként is már egész kicsi lányoknak is lehet olyan bajuk, ami miatt el kell menni.
2011. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, csak ahogyan vizsgálnak -

Van akik még uh-t sem használnak, pedig avval

sokminden kimutatható

2014. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!