Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek melyik a jobb a...

Szerintetek melyik a jobb a tampon vagy a Betét?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 21:21
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
hát 15 vagyok de hallottam azt hogy már 15 évesen is használnak :D :/
2011. nov. 7. 19:45
 22/30 anonim válasza:
50%
A tampon hüvelygyulladást okozhat, orvosi vélemény szerint.
2011. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
95%
én egyszer megpróbáltam fel dugni magamnak a tampont, de nem ment, úgyhogy úgy döntöttem, maradok a betétnél. :D
2012. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
62%
én is tampont használok és sosem volt semmi bajom. sajnálom azokat, akik a fertőzésre/görcsökre stb vaaló hajlam miatt nem tudnak tampont használni, viszon kimondottan idegesítenek,akik azt mondják, h a tampon k*rvás!!! Egyszer írtam egy tisztességes hangvételű leveletegy ilyen tamponellenes térítőnek, h nagyon tisztelem a felnőtek véleményét és hajlok a szavukra és mondja meg kérem szépen nekem, h miért tartja k*rvásnak a tampont, mert engem érdekel és megszívlelném a választ, de érdekes módon nem kaptam rá visszajelzést mai napig sem.
2012. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
74%

arra én is kíváncsi vagyok, hogy hogyan lehet k*rvás egy tampon:D

én személy szerint nem használom, mivel egyszer megpróbáltam feldugni, de nem sikerült és még fájt is.

2012. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
68%
Kinek mi válik be. Mivel én utálok magamba nyúlkálni intim helyen - alul - így betét. Első három napban vagy gyakrabban cserélem, vagy vastagot használok.
2013. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
77%
szerintem a betét a legjobb,bár elcsuszhat,de tamponnál meg rossz érzésem van,mintha fájna a hasam,vagy lentebb. azt csak akkor hordom ha megyek valahova,és nem akarom h lássák a betétet.
2014. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
Betét
2014. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
72%
Az attól függ. A tampon igazából tényleg alkalmi hasznàlatra van. Szóval csak alkalmakkor hasznàlom, de nem szìvesen. Valahogy nem érzem jól magam tőle, néha nagyon megfàjdúl a fejem,hànyingerem lesz, már pár pec után,de van hogy semmi bajom tőle. Amíg tízen éves voltam tampont hasznàltam többször, mert nem szerettem a kényelmetlen betèteket. Ma már tudom hogy nem igazán egészséges. Nyáron a melegeben mindenhogyan rossz. Olyankor vékonyabb betét hasznàlok, és orànkènt cserèlem,vagy sűrűbben.
2015. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a tampon mellett regebben plusz betet is kellett.

Orvosok nem ajanlanak a tampont. Bomlo vert befulleszteni, nem higienikus.

Szerintem kombinalni kell. Mikor valami nagy helytallasra van szukseg, alkalmankent hasznalj tampont. Pl utazas, vizsga, hasonlo helyzetek.

En kis tampont alkalmankent kakilas elott hasznalok, mert ha eppen nagyon eros, nem mernek maskepp nyomni.

Tamponhasznalatot kerulnem, mikor a betetcsere konnyen megoldhato.

2020. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!