Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma este jott meg, egy hettel...

Ma este jott meg, egy hettel hamarabb, szinte uszok, es mindenbol ki vagyok fogyva, se egy arva tampon se egy arva betet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Használj addig is vattát, amíg le nem mész boltba.
2009. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves szomszéd nő? Közelben lakó barátnő? Családtag szalajtása az ügyeletes patikába? Hátha kisegítenek.
2009. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha nagyon gáz, és tényleg mit tenni, akkor egy kicsi törölközőt, amit majd esetleg kihajítasz, hajtogasd össze, és azt tedd oda.
2009. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszúrni akarlak, de nem értelek.

Nekem mindig van itthon tampon és betét is mindig veszek ha elfogy akkor is ha épp nincs meg, hogy legyen itthon akár annyi is, amennyi a következő mensihez elég.

És a táskámban is majdnem mindig van akkor is ha épp nemrég múlt el.


Fogalmam sincs hogy alszol így...

Szerintem holnap vegyél mindenképpen. Addig pedig hívd fel egy családtagodat barátnődet hogy vegyen neked és vigye el.

Vagy menj el wcre és tegyél be magadnak vagy 5-6 zsebkendőt vagy wcpapírt, de sokat. És csöngess be a szomszédhoz és kérj tőle kölcsön egy betétet vagy tampont mondd meg, hogy elfelejtettél venni és így még a boltba sem tudsz leszaladni. Szerintem nem gáz én adnék ha valaki becsengetne különösebben nem szólnék semmit, csak meglepődnék.


Ha nincs messze a bolt akkor addig marad a zsepis-wcpapíros megoldás és vegyél fel 2 bugyit.

Talán érdemesebb fekete szoknyában lemenni de mindenképpen fekete alsóruházatban.

2009. máj. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2009. máj. 3. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!