Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért így telik a tampon?

Miért így telik a tampon?

Figyelt kérdés

Amikor kivettem, már csöpögött kifelé, a zsinórja is véres volt, a zsinórjánál gyűlt a vér, viszont majdnem a fele fehér volt! Úgy tudom, hogyha van fehér rész a tamponon, akkor nem telt meg teljesen, de akkor miért láttam úgy, hogy a zsinórjánál meg csöpög kifelé, mintha túltelített lenne? Hiszen ezért is vettem ki.

O.B-ről van szó, nem is egy nevesincs márkáról, és a legkisebb mini méretről, tehát ennél kisebbre váltani se tudok. Mensi 2. nap


2011. okt. 31. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok :D
2011. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem fekszik jol a huvelyfalra, és ezert mellette folyt le valahogy... probalj nagyobbat, hatha a meret miatt van. Nem vol tpl. nagy nyalkahartyadarab is rajta? Talan az raragadt az oldalara, es alatta mar nem tudta beszivni a tampon a vért. De ha OB, akkor laulrol is fel kellett volna szivja magába...

Tényleg ez a rossz minoség jele... Ha minidg igy van, akkor vidd vissza az uzletbe minosegi kifogassal.

2011. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. okt. 31. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem már volt olyan, hogy mellette szivárgott el a vér (még jó, hogy biztonság kedvéért betétet is szoktam betenni), s ugyanígy csak a tampon egy része telt meg.


Próbálj Normált, az nem sokkal nagyobb, s annak nagyobb a nedv szívása. (A minit általában akkor szokták ajánlani,amikor már az utolsó napban vagy)

2011. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!