Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet meg kezelni a...

Mivel lehet meg kezelni a huvelygombat?

Figyelt kérdés
mar eleg reg huvelygombam van,voltam nogyogyasznal is(kettonel is),canestent irt fel es folyamatosan hasznalom is mar eleg reg!de nem mulnak el,mintha vmi csomok lennenek(de inkabb a huvely felszinen,nem belul)...mit hasznalhatnek meg?mar nagyon unom..emiatt vagyok meg mindig szuz!
2008. márc. 16. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvosnak kellene felírni,és hosszabb kezelés kell,sajnos a gomba makacs,ha nem válik be a canesten váltani kell, de orvos mondja,és írja ezt,ne kezelgesd magad.Elhiszem hogy idegesítő,menj magánrendelésre, és mond el mióta kinlódsz,hidd el segítenek.Mond el hogy a canesten nem használ semmit.
2008. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Csepegtess graphefruit cseppeket az italodba, ill. a gyógynövény boltban kapható kasvirág cukorka szopogatása is jótékony hatású a szervezetedre. Nekem a nőgyógyászom Glycerinum boraxatumot irt fel, Naturland termék.(Fono VII.)

Ebből 1-2 ml-t kell egy fecskendövel este a hüvelybe juttatni fekvő helyzetben. Recept nélkül kapható szerintem patikában.

2008. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem evekig volt gombam, kezeltek, felirtak ra mindent, mar irrigaltam is, kakukkfuvel, de semmi. Aztan elmentem egy termeszetgyogyszhoz es o azt mondta, hogy nagyon el vagyok savasodva, es lugositanom kell. Legalabb 3 hetig semmi cukor, semmi liszt (helyette rozskenyer!!!), semmi disznohus, semmi csirkebor, es a soval is csinjan kell banni. Ellenben enni kell sok zoldseget es gyumolcsot, csirkehust, halat ilyesmit. Ja es a legfontosabb: ezustkolloid! Tudod nem a legolcsobb de hasznal! Inni is kell es irrigalni is vele. Nekem mar az elso irrigalas utan megnyugodott a huvelyem. Egy hetig tudtam csak inni az ezustkolloidot, de en azota jobban vagyok.
2010. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!