Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy a valószínűsége, hogy...

Nagy a valószínűsége, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2 napja ilyen barnás-rózsaszínes, kicsit "véres" folyásom van. Ez nem újdonság már sajnos nálam, csak a színe miatt nagyon aggódom. Valahol, egyszer olvastam, hogy ez a terhesség jele. Rendszeres szexuális életet élek. Jövőhéten mindenképp elmegyek a nőgyógyászhoz. Van okom nagyon félni, hogy terhes lehetek? :( 18/L
2011. okt. 20. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem védekeztél, akkor igen!
2011. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most lenne aktuális a menstruációd? Nálam a stressz okoz ilyen tüneteket.
2011. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha pár nap múlva lesz az esedékes menstruációd, akkor nem kell terhességre gondolnod...akkor több mint valószinű, hogy a mensi jele lesz.. amit olvastál, az a beágyazódásos vérzés terhesség esetnén, de ez nem túl gyakori tünet.
2011. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
27.én kell megjönnie. Csak.. mindig van rendszeres folyásom..és még azzal sem mertem dokihoz fordulni, de ez már nagyon megrémisztett, meg mások is mondták h terhesség előtt szokott lenni. Nekem még ilyesfajta sohasem volt. Ezért aggódom.
2011. okt. 20. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Rendszeres folyása mindenkinek van...mármint mielőtt támadtok többiek, ezt úgy értem , hogy Normális folyása...nem lehet, hogy te is kevered? ha kellemetlen szagú, túrós v egyéb állagú, rendellenes sznű az baj, az kóros folyás! 98 százalék, hogy közelgő mensit jelenti, mindig történhet valami a szervezetedben ami még eddig nem, de az nem jelent feltétlen rosszat, és terhességet!!!

nyugi, ha védekeztetek nem sok esélye van a terhességnek :)

2011. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem keverem, tudom h mindenkinek van folyása. Az most más dolog. Csak igen..az a baj..hogy, nem védekeztünk egy párszor.. de olyankor a barátom egyszer sem ment el, és nem nevezhető nagy együttlétnek, pont a veszélyei miatt nem kockáztattunk. Bár tudom még ez is felelőtlenség :/
2011. okt. 20. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Talán igen...

pláne, ha nem védekezel...ne feledd! a megszakításos közösülés az nem védekezés!

2011. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ezmostkomoly? ***** válasza:
szerintem durván befostál.
2011. okt. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vasárnap bekerültem az ügyeletre..állítólag azért görcsöltem mert begyulladt a húgyhólyagom úgy felfáztam..és ráment a vesémre is. Ettől függetlenül lehetek terhes? A felfázzással összefügghet a barnás folyásom? Vagy már csak túlaggódom?:/ Holnap kell megjönnie.
2011. okt. 26. 00:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel élsz szexuális életet, ezért lehetsz terhes.

Az ügyeleten gondolom nem vizsgálták, hogy terhes vagy-e

Ha ennyire aggódsz, jobb lenne csinálni egy terhességi tesztet, ugyanis az ilyen rózsaszínes/barnás folyás lehet a beágyazódás jele, vagy esetleg köztesvérzés

ha negatív a teszt, de nem jön meg, vagy jóval kevesebb a menstruációd a normálisnál, akkor egy, majd két hét múlva ismételd meg a tesztet

2011. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!