Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek! Mekkora a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek! Mekkora a valószínűsége annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal.A múlt hónap végén lefeküdtünk egymással védekezés nélkül.Nem ment el bennem, de ugye vannak esetek mikor az előváladék is elég ahhoz hogy megtermékenyítse a petesejtet. Az utóbbi hónapokban meghíztam egypár kgt, így a melleim is megnőttek,emellett a menstruációmnak márc. 14.ére kellett volna megjönnie de nem jött, a fejem elég gyakran fáj és a hangulatom is ingadozik.(hozzá kell tennem hogy a fejfájás a jelenlegi időjárás miatt is lehet, hiszen eléggé érzékeny vagyok az időváltozásokra). Nagyon félek, hiszen nem terveztem még ilyen korán az anyaságot. :(
2011. márc. 18. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Az elso honapban meg nem hizol a terhessegtol. Vegyel tesztet, felesleges itt nekunk valoszinuseg szamitasokat vegezni.
2011. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kb 3-5%, állítólag hogy előváladéktól megtermékenyülj, és teljes belövéskor is csak 34-40%... (+ ciklustól is függ, nem értek hzzá..:S) Legobb ha nőgyógyászhoz fordulsz..
2011. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak ha ennyire félsz a terhességtől, akkor mi a JÓ ÉDES BÚS FENÉNEK DUGTÁTOK BE VÉDEKEZÉS NÉLKÜL?
2011. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elmondtad ezt neki is? a barátodnak?
2011. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet a patikában
2011. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vegyél tesztet!

Nekem 134-es lett az IQ-m

2011. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség,hogy első hónapban nem hízik a terhességtől.Bátyám barátnője 6 hetes volt,amikor kiderült,hogy terhes,és ő is hízott már előtte is,sőt,hisztis volt,fájogatott a hasa, a feje,és kimaradt a menzesze.Aztán elment a patikába tesztért,és hoppá,terhes.Szerintem vegyél egy tesztet,majd akkor kell félni,ha pozitív lesz.Addig meg szerintem imádkozz.
2011. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igenis lehet hízni a terhesség korai szakaszában is, csak azt nem a fejlődő magzat okozza, hanem a megváltozó hormonháztartás.

Van esély a terhességre, vegyél tesztet, és kiderül.

2011. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A bátyád barátnője 6 hetes volt?

Ezek a mai fiatalok tényleg korán kezdik

2011. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

istenem...miért kell mindig kiragadni egy részt a szövegből,és azzal piszkálni az embert?-_-

6 hetes TERHES volt.Megfelel?

2011. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!