Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sűrű fehéres-sárgás...

Nagyon sűrű fehéres-sárgás váladék + viszketés, égő érzés. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2 napja van viszkető, égő érzésem és 1 napja van folyásom, kellemetlen szag nincs. Elv tegnap meg kellett volna jönnie (szerdán fejeztem be az első levél fogamzásgátlót). Dokihoz csak a mensi után szeretnék elmenni, mert nincs értelme elkezdeni a kezelést ha közbe megjön... (sztem). Addig is vki tudna mondani vmit h ez mitől lehet? A páromnak nincs panasza... 20/L
2011. aug. 13. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned, és az sem árt ha a párod megvizsgáltatja magát.
2011. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gombás fertőzés valószínűleg.A párodat is kezelni kell majd,ha nincs panasza is.De ezt a doki majd úgyis elmondja.Én pont ezért hagytam abba a fog.gátlót.És azóta nincs bajom.
2011. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is gomba. A partnert is kell kezelni, mert könnyen visszafertőzhet, hiába nincs panasza. Lehet kapni krémet + kúpot is, de csak menzesz után szabad elkezdeni a kezelést, vérzés alatt nem javasolt. Ha legközelebb mész dokihoz, mindenképp említsd meg neki!
2011. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 15. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!