Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz után lett valami...

Abortusz után lett valami szövődményed? Később a teherbeesés hogy sikerült? A várandósság és a szülés alatt volt valami erre a korábbi műtétre visszavezethető problémád?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szövődményem nem volt, a 2. terhességem sem volt tervezve, de akkor már 27 voltam megteremtett "jóléttel" és nem 19 éves egyetemista így egyértelmű volt, hogy megtartjuk. A tesó azonnal sikerült és szeretnénk még egyet.

Normál terhesség és szülés volt mindkettő.

2010. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
17 evesen volt egy spontan vetelesem. Azt sem tudtam, hogy babat varok, amig meg nem tortent a baj. Sajnos Eleg nagy lelki traumat okozott, ami eveken at kisert. Szervi elvaltozast nem okozott, de a mai napig nehez raneznem egy boldog pocakos kismamara, sajat pocakomat nehez volt elfogadnom, es a terhessegem elso szakaszat vegigrettegtem.
2010. dec. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen volt abortuszom. 26 évesen lettem terhes az első babámmal, a lepény mélyen tapadt aztán végül a 32-33.hétre feljebb került, de addig úgy volt h egyértelmű császár. A dokim szerint nem tudott valamiért feljebb megtapadni a lepény ( a méhnyálkahártya lehet h sérült az abortusznál, nem arra a részére gondolok ami hónapról hónapra lelöködik hanem mélyebb rétegben).

Szülés után nem húzódott azon a részen össze a méhem, majdnem ott maradtam a szülőágyon, de szerencsére végül túléltem:)

A második babámmal már nem volt semmi panasz.

Ja és azt se tudom hogy az összefügg e vele de mindig elsőfali a lepény, pedig az ritkább mint a hátsófali.

2010. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek volt abortusza. Amikor évekkel később szerettek volna babát nagyon sokáig nem jött összes nekik, több spontán vetélése is volt.
2010. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Spontán vetélésem volt, de utána ki kellett kaparni, mert nem akart elállni a vérzés, és ez ugyanaz az eljárás... Terhességem teljesen normális volt és a szülés is.
2010. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen volt...de semmi szövődmény nem lett...utána minkét gyermekemmel egyből teherbe estem ....szülésnél ,terhességnél is minden rendben volt
2010. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Eszter858585 ***** válasza:

Nekem nem volt abortuszom, de egy kozeli rokonom 18 evesen esett teherbe, elvetette.

A kovetkezo terhessegnel elolfekvo melepenye volt (placenta praevia), ami koraszulest okozott, a kicsi 7 honapra szuletett es sajnos emiatt plusz egyeb szovodmenyek miatt meghalt.

A kovetkezo terhessegnel ugyanigy placenta praevia, szinten 7 honapra szuletett a kicsi. Ezuttal egy lany, egyeb szovodmeny nem volt, a baba egeszseges lett, azota felnott.

2012. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!