Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációmmal baj van (? )

A menstruációmmal baj van (? )

Figyelt kérdés

megjött egy és fél hónapja és most újra , először nem gondoltam hogy baj lehet mert az első zavaros szokott lenni, barna volt, de nem nagyon néztem meg, 3 napig tartott nagyon kevés volt. most viszont újra megjött és most is barna, az állaga pedíg nem fojékony, hanem ilyen sűrűbb és kevés, néha ilyen ragacsos darabok is vannak...eléggé félek

13(/L)


2011. okt. 22. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:
amikor megnézem a betétet akkor nem egyben van csak el van kenve és néha vannak ilyen nyúlós darabok....:/
2011. okt. 22. 12:44
 2/6 anonim ***** válasza:

teljesen normális a nyúlós, ragacsosabb darab is, ne színtiszta vért képzelj el

nyálkahártyadarabkák is vannak benne és ha sokáig ülsz egy helyben, akkor alvadt, fekete vérdarabokkal is találkozhatsz

2011. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez még normális.
2011. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ezzel semmi gond nincs. Most kezdtél még csak mensizni, még eltart egy ideig míg beáll rendesen. De ha nagyon izgulsz beszélgess anyukáddal a dologról, ő majd mindent elmond.
2011. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, csak azért gondoltam hogy esetleg baj van mivel a barátnőimnek már hamarabb megjött és sokszor cseréltek betétet és így én nem tudtam hogy ez normális -e

:)

2011. okt. 22. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez alvadt vér és méhnyálkahártya lehet, ami teljesen normális.
2011. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!