Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak a hasamból és...

Hogyan fogyjak a hasamból és hogyan lehetne feszesebb? És még az, hogy ha naponta csinálok kb.100 hasprést+50-100 felülést, attól izmosodik a hasam, nem? (Én inkább először fogyni szeretnék belőle, és nem tudom mit tehetnék)

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Diéta+aerob edzés, de ne aggódj nem csak a hasadról fogsz fogyni mert helyi fogyás nincs...(kíváncsi vagyok hányszor lett ez már itt leírva:))
2011. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat és köszönöm,de engem előszöris nem a kockahas érdekelne/érdekelt volna,hanem,hogy lehetne feszesebb,vékonyabb.

De tényleg bocsánat...

2011. máj. 1. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:

semmi baj! :D

vékonyabb:diéta+kocogás+hasprés,lábemelés

2011. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. máj. 1. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs mit! SOK SIKERT! :)
2011. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

tésztafélék elkekrűlése, sok zöldség, hús, tejtermék.

hiába csinálsz hasizom gyakorlatot ha ezt nem tartod be,

a másik ami igazán lehet fogyni napi 4-5 km futás vagy biciklizés,meg lehet kapni l-karnitin 1000mg zsirégető természetes anyagokbol áll, garantálom 30nap alat 4-5 kg lehet tőle fogyni meg rengeteg vizet igyál..

2011. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvassál
2011. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!