Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért zabálok menstruáció...

Miért zabálok menstruáció előtt? Nem bírom megállni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve.

Kb. 1 éve jön rám az ehetek. PONTOSAN egy héttel a menstruációm előtt kezdődik, és 3-4 napig tart.

Eleinte kis nasi volt, de most már ott tartok, hogy mindent felzabálok, amit otthon találok. A férjemnek elpanaszoltam, és megállapodtunk, hogy semmi édesség, rágcsálni való nem lesz itthon abban a pár napban.

De addig megyek még ennivalót nem találok... konzerv kukorica, májkrém, mirelit borsót is kifőztem, sózva megettem, nyers krumpli... sőt cukros kakaós kifőtt tészta....


Most megint következik. Csütörtökön vettem egy piskóta tallért, és egy 5-ös csom. túrórudit, hogy minden nap eszek belőle, hátha így nem kívánom. Bezabáltam mindent aznap.

Pénteken be kellett mennem a boltba tejért, addig sétáltam, még vettem egy csomag nápolyit, meg egy chipeste. Megettem.

Tegnap 2 napra előre vettük meg a pékárút, pogácsa, sajtos rúd, lekváros táska...mindet bezabáltam.


Szerencsére pár napig tart, és eddig nem híztam semmit, de nagyon félek. Nem bírom megállni ilyenkor, hogy ne egyek...


2011. okt. 23. 19:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

19:32


Nagyon szépen köszönöm a segítséged. A magnézium bevált. Bár én nem csak menstruáció előtte szedem. Olyat vettem, amiben kevesebb magnézium van (35 mg), és minden nap szedem.

Semmiféle kaját, rágcsit, nassolni valót nem kívánok meg még a boltba járkálva se, és itthon is biztons

ágban van minden. :-)


Még egyszer nagyon köszönöm.

2011. dec. 17. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!