Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki vénlány, és még szűz,...

Aki vénlány, és még szűz, hogy vizsgálja meg a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 23:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

23:54

"Azok a perverz férfi nőgyógyászok! Miért nem nő a nőgyógyász? Ő ugyis jobban ért a női testhez, mint egy férfi. A férfiak többsége nem azért megy nőgyógyásznak, mert szereti a szakmáját, hanem mert érdekli a női test: Szereti nézegetni és matatni."


Te mekkora bunkó vagy!!

A sötét agyadban ezt úgy képzeled, hogy azért tanul valaki évtizedekig, hogy "matathassa" a redvás, ápolatlan altestedet...

2011. okt. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Mit problémázol ezen, örülj hogy végre valaki hozzádér.
2011. okt. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Szüzeknél is van rákszűrés (szerencsére), mert sajnos nem csak a HPV miatt alakulhat ki méhnyakrák. Kisebb kacsát használnak és a vizsgálat többi része ugyanaz, mint a nem szüzeknél. Néhány éve az egyik rokonunkat is emiatt műtötték. 54 évesen (apáca) az éves rákszűrésen derült ki, hogy baj van. Szerencsére azóta minden rendben van vele.

2011. okt. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Engem is hüvelyi úton vizsgáltak, amikor szűz voltam. Rákszűrést is végeztek, ahhoz egy jóval kisebb kacsát használtak, hála az égnek. És nem két ujjal nyúlt be a doki, hanem csak eggyel, így azért kibírható volt.
2011. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%
Azért választhatsz női nőgyógyászt, valószinüleg kevésbbé kellemetlen elötte vetkőzni és terpeszteni....
2011. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
23.30 vagyok,igen iszonyatosan megalázó volt minden alkalommal...Sajnálom is,hogy ezt ilyen fiatalon kellett megélnem...
2011. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

2:57

"bele is pusztultam volna a szégyenbe, ha a s*ggembe nyúlkál, pedig nő volt a doki és nem durva..."


miért, hát csak orvos? vagy nem?


sokan igy vannak a férfi orvosokkal, amikor terpeszteni kell elötte...

2011. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

Mitől alakulhat még ki méhnyakrák?

Még nem hallottam

2014. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Megvizsgálhatja uh-val, akkor látja, van-e valami rendellenes
2014. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem csak kézzel lehet "matatni" -
2014. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!