Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 11-12-13 éves lányok miért...

A 11-12-13 éves lányok miért akarnak már ebben a korban teljesen kifejlett melleket?

Figyelt kérdés
Hiszen sok lánynál még ilyen idősen kezdődik csak a nemi érés.
2011. okt. 24. 12:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
12 éves vagyok és nekem van mellem, ráadásul nem is olyan kicsi (65/B). Én mindig is utáltam, sok oszt.társam viszont akiknek még nem kéne, hordanak melltartót. Egyszerűen nem bírják elviselni, hogy valamiben nem ők a legjobbak (ezt az egyik lány mondta, mikor megkérdeztem, hogy miért is hord push upos melltartót)
2012. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Kedves előző Válaszoló! Attól senki nem lesz jobb, hogy nagy melle van és melltartót hord, hiszen senki nem tehet arról, hogy milyen ütemben fejlődik. Egy kis mellű lány is lehet nagyon értékes ember! :)
2012. nov. 19. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!