Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál vetkőztetek már...

Nőgyógyásznál vetkőztetek már le teljesen?

Figyelt kérdés
És aki igen, az önként vagy felszólításra?
2011. okt. 26. 19:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

9:55, 16:48


Ugye te nem vagy nőgyógyász, csak dühödben mondtad?

Nyugtass meg, kérlek!

2011. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

tegnap 16:41


Jajj!!

Te azt találod betegnek aki inkább női dokihoz menne mint férfihez??

2011. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
68%

"Csak a többség szeretné, ha inkább női dokihoz mehetne...

A nagyobb városokban azért ez már megoldható, a kissebbekben majd idővel."


Majd ha az orvosi egyetemeken a férfi:nő arány (100:10) megfordul... :-)

Elég nagy városban élek, de a környéken sincs női nőgyógyász.

Meg az is érdekes, hogy nagyjából ugyanannyi NŐI mint FÉRFI nőgyógyászról olvasni rossz, kellemetlen tapasztalatot, holott az utóbbiak tízszer annyian vannak.

És mivel egyébként a lakosság kb. 10 %-a leszbi vagy homár, elképzelhető, hogy a gyengéd NŐI nőgyógyász nem is azért olyan kedves, amiért a nő gondolná...


"Érdekes lehet számodra 74%-os, hogy az én barátnőim között és a rokonságomban kb 90% a női dokikhoz szívesebben menők aránya! Azért ezt meg lehetne értened..."


Az meg még érdekesebb, hogy egyesek azt hiszik, hogy azért tanul valaki 11-12 évet, hogy az ő retkes micsodájukba turkáljon. El lehet költözni olyan szigetre, ahol csak nők élnek. És persze lehet szaporodni...


"A szűrő vizsgálatokat kerülők közül is nagyon sokan mennének, ha nem ffi doki elött kellene terpeszteniük..."


Meg valószínűleg néhány férfi is korábban menne hólyagtükrözésre a NŐI urológushoz, ha az nem fogná marokra a péniszüket és dugna bele egy harminc centis csövet. Vagy szívesebben menne NŐI proktológushoz, ha nem kellene négykézláb-könyöklő pozícióban a vizsgálóasztalon elhelyezkedni, míg ő a végbélben turkál.


Egyébként - a kérdésnél maradva - egy férfi számára sokkal izgatóbb egy félmeztelen női test.

2012. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:

míg végigolvasgattam a topicot, nyiladozott a bicska a zsebemben, és "forraltam" magamban a saját válaszom, de te, előttem szóló, azt hiszem minden gondolatom megfogalmaztad. erre bezzeg hallgat mindegyik gyönyörűség. nem pontozták se le se fel. én 100%-ban egyetértek veled.

(egy FÉRFI mentőtiszt szakos hallgató)

2012. dec. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Na igen az a nőgyógyász aki egész nap pnákat vizsgál, biztos sok újdonságot lát ha levetkőzik egy nő!
2013. ápr. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Úgy lehet ezzel, mint te, aki szereti a szép tájat és megáll gyönyörködni olykor, pedig reggeltől estig látja a természetet minden nap.
2013. ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ezt nem kérhetik
2014. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Egyszerre úgy sem tud mindenütt megvizsgálni

Marhaság

2014. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!