Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára és folyásra van...

Hüvelygombára és folyásra van valami természetes készítmény ami enyhíti ezt vagy teljesen kigyógyít?

Figyelt kérdés

már több mint fél éve tartó hüvelygombás és erős folyásom van. rengeteg, kúp, krém, gyógyszert kaptam és már nagyon kikészült a szervezetem.

van valamilyen természetes gyógyszer ami segíthet? teák, esetleg valami vitamin bogyó?


2011. okt. 27. 14:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem tájékoztatnak? Orvosa válogatja. Az egyik lelkiismeretes - az ilyen mondja. A másik megszállott - az meg gyógyítani akar minden áron, minél többször. Lehet, hogy érdekelt a betegszámban?
2011. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
és te mit értesz az alatt, hogy oldjam meg? mit oldjak meg a 4. orvosnál és a nem tudom hányadik kezelés után?
2011. okt. 27. 15:49
 13/18 A kérdező kommentje:

azért vagyok "okos", mert több krémet és mindenféle szintetikus mérget használtam már. eddig nekem orvos egyszer se mondta a betadine nevű kúpot, ezért lennék olyan okos, mert mertem interneten olvasni? engem arra tanítottak, hogy az orvos azért van, hogy gyógyítson a neten pedig nem találok hasznosabb dolgokat. és lám, volt értelme nézelődni annak ellenére, amit nekem mondtak.

ráadásul megint nem kaptam hasznos választ csak kötekedő embert. remélem a gyakorikérdések nem csak külsőleg újul meg.

2011. okt. 27. 16:28
 14/18 anonim válasza:

candida diéta!! közben méregtelenítés, gombairtás paraprotexel vagy dermyccel (utóbbi gyógyszertári készítmény)


Aztán ha jobban érzed magad akkor a bélflóra és a hüvelyflóra egyidejű visszatelepítése.(protexin-bélre, gynophilus-hüvelyre)


grépfrutmagcsepp is használ.

A bélflóra és a hüvelyflóra között szoros kölcsönhatás van.Az egyik mindig visszafertőzi a másikat. Az orvosok helyileg kezelték ugyan a panaszaidat de ezt szisztémásan kell kezelni mert valószínűleg máshová is szétterjedt a gomba. (legyengült az immunrendszered valószínűleg) Enélkül szerintem mindig ki fog ujulni. Tapasztalat beszél belőlem. (barátnőm kb 2 évig járt orvosról orvosra visszatérő gombával)

2011. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Dobd ki az összes bugyidat, vegyél újakat, pamutot!! és azokat rendszeresen vasald mosás után. Nekem ez oldotta meg a gondomat.
2011. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De ezt egy újabb kezelés után tedd! Így a visszafertőződést kerülöd el, nem pedig ez fog meggyógyítani.
2011. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagyon halas vagyok a segitsegedert!
2011. okt. 28. 07:29
 18/18 James Bandy válasza:

- Domestossal , hypoval fertőtleníts mindent napi szinten (bugyi, fürdőkád, WC, törülközők).


-Partner használjon fertőtlenítő szájöblítőt, (pl. klórhexamedes Corsodylt), mert a nyálban is sok korókozó van és az orális szex is gondot okozhat. Orális szexet kerülni.Vagy szájfertőtlenítést csinálni előtte. [link]

2014. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!