Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Acai Berry Thin 100%-ban...

Acai Berry Thin 100%-ban természetes fogyást segítő készítmény Tapasztalok? Nem hiszek a csodaszerekben de érdekelne a dolog?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 21:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
engem az érdekelne hol lehet venni:)
2011. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt lehet megrendelni, de szerintem ez is egy a rengeteg csodaszer között:

[link]

13ezer körül van az ára, a facebook-on is megtalálod.

Én csak olvasgattam róla, de nem fogom megrendelni.

2011. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy működik, de nem hiszem, hogy önmagában hatásos. Mármint lehet, hogy diéta, torna mellett rásegít a fogyásra, hogy gyorsítja az anyagcserét esetleg zsírtartalékokat mozgósít de nem hiszem, hogy attól ha valaki CSAK ezt kapkodja magába hamburgerezés után akkor repülnének le a kilók. Minden ilyen csodaszernél oda van írva apró betűvel, hogy nem helyettesíti a tornát és a diétát. Ettől még hathat, de biztos, hogy önmagában nulla lesz az eredmény.
2011. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Egy kalap "....." sem ér. Én megrendeltem, de nem fogytam tőle egy kilót sem. Egy tizes volt, mert akkor valami akciózás volt amikor rendeltem. Mivel egy 6 hónapos fiam van sportra nem nagyon volt-van időm, csak minden nap sétálok fél-egy órát a gyerekkel. Odafiegyeltem arra is hogy mit eszem, de mégsem használt. Nahogy megrendeljétek. Aki 16 kg-ot fogyott csak ettől az hazudik.
2011. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Eszetekbe se jusson semmi ilyen dolgot megrendelni! Parasztvakítás mind! Több mozgás, kevesebb kaja, egy pici önmegtartóztatás, mármint étrendileg:) Ennyi a titok és még pénzbe sem került. Saját tapasztalat!!! 5 hónap alatt 20 kg-ot fogytam mindenféle csodaszerek nélkül.
2011. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

no nem csak 10 ezer körül kapható...

nézd meg itt...

[link]


szerintem van akinek használ, van akinek nem. ahogy az agybogyók (antidepik) is így műxenek. persze szalonna és kalóriabomba mellett semmivel sem lehet fogyni!!!!! ha mégis, akkor ott nagyon nagy baj van

2011. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én másfél hete kezdtem el szedni a gyógyszet de már előtte is diétáztam. A diétám lényege, hogy kerülöm a gyorsan felszívódó szénhidrátokat. heti egyszer engedélyezem magamnak valamilyen tésztaféle (teljes kiőrlésű) fogyasztását, természetesen azt is mértékkel, és heti egyszer eszek édességet, ami általában étcsoki. Szénhidrátra egyébként szükségünk van, de sokan nem tudják, hogy pl a gyümölcsök tökéletesek erre a célra. Az esti órákban már csak zöldségféléket eszek. Sok-sok szénsavmentes vízet és teát iszok általában mézzel v édesítővel. Minden nap mozgok egy kicsit, van hogy csak 15-20 percet, ha kemény napom volt, viszont heti min 2szer kardiózok min. 40 percig. Ezekkel a feltételekel átlagosan havi 2-3 kg-tól sikerült megszabadulnum.

Ugyanezt a diétát folytatom az acai berry szedése óta is, első heti eredményem -2,5 kg. nálam működik a dolog. jól érzem magam a bőrömben. Nincs szükségem kávéra, mert ebben a készítményben van koffein is. ha hiányzik az íze, akkor koffeinmenteset iszok. Sokan panaszkodnak alvászavarra pont ezért, mert nem számolnak a benne lévő koffeinnel. Én nyugodtan tudok 8 de akár 10 órát is aludni, ha az időm engedi :)

ha képes vagy rá, hogy a pénzen kívül egyéb áldozatot is hozz a fogyásért, akkor csak ajánlani tudom. Ömagában a bogyótól nem fogsz fogyni, csak serkenti a fogyást és a zsírraktárok felhasználását. ha nem lesz erőd hozzá, hogy te is tégy valamit a cél érdekében, akkor viszont pénzkidobás. Mozgás és diéta nélkül sajnos semmilyen csodaszer nem lesz hatásos, vagy ha mégis akkor annak az egészséged látja kárát.

2011. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

03-01 07:59 -es!!!

Hogyan csináltad? Miket ettél, mit mozogtál?

2011. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Imre75 válasza:

Szia!

Én már néhány hónapja szedem az acai barryt és mellette mozgok is persze,és átreformáltam az étkezésemet.Semmilyen sztárdiéta,meg káposztaleves,meg koplalás ,viszont egy jól átgondolt,tudományos alapokra épített táplálkozás igen.Nem sanyargató,ezért hosszú távon is működik,mert nem veszted el a türelmedet tőle és éhségrohamaid sincsenek,amivel tönkreteszed az addig elért keserves eredményeket.Nem csak nekem vált be ez a módszer,mert 5 -en kezdtük el egyszerre a baráti körömben és mindannyian szépen haladunk.Azért nem írok kilókat,mert ennek nincs jelentősége,hiszen mindannyian máshonnan indultunk és különbözőek vagyunk.De a fogyás mérhető,ez tény.Van egy doktornő,aki nem reklámozza magát,de olvasd el valamelyik hozzászólását a témával kapcsolatban [link] (Supreme60), tőle nyugodtan kérj tanácsot!(nekünk is Ő segített)

2011. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Edit9010 válasza:
Én is szedem azt a változatot ,amit Imre75 . Szerintem eddig a legjobb!De a doktornő már az említett helyen nem érhető el,viszont meg van az új elérhetősége(ha valakinek szüksége lenne rá,segítek)
2011. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!