Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap végeztek el rajtam...

Tegnap végeztek el rajtam egészségügyi kaparást és nem vérzek! Tegnap igen, és este 7 óra óta semmi! Valami baj van?

Figyelt kérdés
A hasam is eléggé furcsa,nem tudom behúzni mert ilyen püffedt és olyan érzés,mintha valami lenne bent!Valaki járt már így?
2011. okt. 28. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha nem vérzel. A másik problémáddal keress fel ügyeletet, mert szerintem az nem normális. Antibiotikumot kaptál? Ha nem, azt sürgősen pótolni kell.
2011. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A doki aki műtött,mondta,hogy írnak majd fel augmentint meg relifexet. Erre amikor mentem a zárójelentésért,kértem a receptet is.(ekkor már másik doki volt)Ő rám förmedt!,hogy ha valóban ilyet mondott volna xy orvos akkor neki odaírta volna!Úgyhogy most itt vagyok püffedt,gyulladt hassal és várom a csodát!! De valószínű ügyelet lesz belőle! Azért ha találkozok ezzel a f..sz dokival, lesz hozzá egy-két szavam!!!
2011. okt. 28. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellett volna írnia a receptet. Nekem sem írta előre fel a doki az egészségügyi előtt. Mikor mentem el a kórházból a nővér rákérdezett van-e gyógyszerem? Adott pár szemet, nagyon rendes volt. Minél elöbb menj le a legközelebbi ügyeletre receptért.
2011. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy?
2011. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A hasam még fáj meg püffedt is de legalább már van rá gyógyszerem!! Köszi az érdeklődést! :)
2011. okt. 29. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem voltak ilyen tüneteim, egy kicsit meg is ijedtem mitől lehet. Ezek szerint előfordulhat. Örülök, hogy jobban vagy. Jobbulást!
2011. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!