Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel erős vérzésre és...

Reggel erős vérzésre és görcsölésre ébredtem. Valószínűleg elvetéltem 6 hetesen. Teljesen ki vagyok borulva. Mennyi az esélye hogy megmarad a babám? Ilyenkor csinálnak egészségügyi kaparást?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
azonnal menj el orvoshoz!
2008. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
azonnal orvos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen.Akkor elvetéltem.Megnézik ilyenkor uh-n hogy teljesen kiürült e a méhed.Nagy valószínűsséggel nem csinálnak eü-kaparást,csak ha nem tisztult ki rendesen a méh...
2008. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Du van rendelés úgyhogy elmegyek. De valószínű már késő lesz...:( Már egybefüggő szövetdarabot is láttam távozni a hüvelyemből. Akkor is megtud vizsgálni a dokim ha vérzek?
2008. febr. 27. 11:32
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
szia! előszőr is nagyon sajnálom ami veled történt nekem két babám ment el de ha rájuk gondolok mái napig elsirom magam nem biztos hogy kaparás lesz a vége mert lehet hogy a szervezeted magától kiürül! mindenféleképpen menj dokihoz hátha tudnak segiteni !nagyon szoritok nektek!!!
2008. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
az előző válaszoló vagyok igen akkor is megvizsgál a doki ha vérzel engem is megvizsgált pedig énbelőlem ömlött a vér!
2008. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a 3.válaszoló vagyok.Én is eléggé véreztem,engem is megvizsgált a doki,de ha már láttad távozni az "egybefüggő szövetdarabot" az a baba volt,szóval nem valószínű hogy lesz kaparás...Velem ugyanez volt..Rettentően sajnálom,de próbálj meg arra gondolni,hogy mindennek megvan az oka.Kitartás,én is jól tudom mit érzel most,hisz ezen már én is átestem 1szer...
2008. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nagyon sajnálom, ami történt, nem tudom pontosan mikor jutsz dokihoz délután, nem tudsz máshoz menni?Hogy addig se kelljen várnod?

Vigyázz magadra, és fel a fejjel,most az a lénye3g, hogy erős légy.Tudom nehéz.

2008. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is menj orvoshoz. Se a görcsölés se az erős vérzés nem normális. Az orvos majd segít és elmond mindent az esélyeket csak ő tudja megmondani. De ne keseredj el nagyon, ha el is vesztetted a babát, biztosan nem volt eléggé életképes és inkább most történjen meg ez, mint később vagy hogy nem teljesen egészségesen jön a világra. A sógornőm az első babáját a 12. héten vesztette el, a második a 25. héten született meg a 450 g - mal, 20 napot élt ( a 10. héten őt is majdnem elvesztette). Ha életben maradt volna - halláskárosodás, vakság vagy nem tökéletes látás, fejletlen tüdő, lassú szellemi és testi fejlődés stb. Most van egy egészséges 7 hónapos kislányuk. Nem tudom mióta próbálkoztok, de ne félj, lehet még babátok. Nem kell hoszzú időt várni, kb. 6 hét után újra próbálkozhattok. Kitartás
2008. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj be a kórházba, ott mindig van orvos, aki megvizsgál.. Ne várj egy percet sem! Menj minél hamarabb!
2008. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!