Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ojan, h egy nőnek nem...

Lehet ojan, h egy nőnek nem nő meg az egyik melle a másik viszont rendesen kifeljődik?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor mitől lehet?
2011. nov. 1. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Genetikai betegség miatt pl.
2011. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, van is ilyen ismerősöm, igaz még tizenéves. Genetika, hormonok, tudja fene, orvos okosabbat tud mondani.
2011. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, az agynál is megeshet. Egyébként pedig ajánlom, hogy tanulj biológiát és anatómiát. Meg mindenki, ne azt a "fantasztikus" tananyagot, ami a tankönyvben van, mert a sejtbiológiát a hétköznapokban nem igazán használhatjuk.

Egyébként javallok egy szótárt, a helyesírásod javítására. Ha pedig az "ojan" szót, azért használod, mert "menő", akkor elgondolkodnék azon a helyedben, hogy miért jó tucatnak lenni. Egyébként, idővel el fog kezdeni nőni.

2011. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló bevallom én is tudom, h nagyon sok helyesírási hibát ejtek, sajnos nem a legjobb a helyesírásom, meg egy kicsit siettem is.(de ez tudomh nem mentség.)
2011. nov. 1. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
úgy tudom, ilyenkor ingyenes a mellplasztika.
2011. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
így van, ha rosszul fejlődik ki, és nem tudja ellátni funkcióját, és pszichésen lebetegít, akkor az állam támogatja a helyreállítást.
2011. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!